26 Kasım 2016 Cumartesi 16:25
AÖF Sınavı soru ve cevapları açıklandı mı ne zaman açıklanacak merak ediliyor
 Anadolu üniversitesi Açıköğretim fakültesi 26-27 Kasım tarihlerinde yapılan Güz Dönemi final sınavına girecek olan adaylar soru ve cevaplarının ne zaman çıkacağını sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor. İşte detaykar..

 

Binlerce açıköğretim fakültesi öğrencisi 26-27 Kasım 2016  tarihlerinde yapılacak lan güz dönemi final sınavı için hazırlıklarını tamamladı ve büyük bir heyecanla sınavlarına girdiler. Adayların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi ise soru vve cevapların açıklanıp açıklanmayacağı sorusu oldu.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de final sorularını ve cevaplarını Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. TC kimlik numaranız ve şifreniz ile çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz soru ve cevapların yanı sıra sonuçların da ne zaman belli olacağı büyük merak konusu.

Son dönemlerde sınav sonuçları adaylar sınava girdikten 20 gün içinde açıklanıyor. Bu sene de Aıköğretim fakültesi görevlilerinin 20 gün içerisinde açıklamasını bekliyoruz.

Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından sonuçlara 5 iş günü içerisinde itiraz edebilme hakkınız da mevcut. Bu süre geçtikten sonra ise sınav sonuçlarına yapılan itiraz dikkate alınmayacaktır.

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve zamana göre sınava giremeyen öğrenciler için mazeret sınavları yapılmayacak.

Son Güncelleme: 26.11.2016 16:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş