13 Kasım 2016 Pazar 20:37
2016 Emekli Promosyonları Ne Zaman Yatırılıyor?

2016 emekli promosyonları ne zaman yatacak emekliler tarafından merak konusu oldu .Son dakika haberlerine göre emekli promosyonları bayram sonrasında yatacak emeklilerin heyecanla beklediği promosyon müjdesi ile ilgili detaylar haberimizde sizler için aktarılmıştır.

Kurban Bayramı öncesi emeklilerin maaşları yatacak haberi ülkemizde yaşayan milyonlarca emekliyi sevince boğdu bayram öncesi emeklilerin maaşlarının yatacağı haberinin ardından bir de bayram sonrası promosyon müjdesi geldi.Emekliler bayram sonrasında ne kadar promosyon alacaklarını merak ediyorlar. SGK SSK ve Bağkur emeklilerinin maaş ödemeleri başladı.Maaş ödemelerinin Kurban Bayramı öncesinde alınması ile emekliler çifte bayram yapacaklar.

2016 Emekli Promosyonları Ne Zaman Yatırılıyor?

Emeklilerin maaşları kurban bayramı öncesi ne alınması ile birlikte tahsis numarasının son rakamlarına göre tek olan emekliler yarın çift olanlar ise cuma günü maaşını bankadan tahsil edebilecekler.

Bu duruma En çok da esnaflar sevindi bayram öncesi maaş yatan emekliler sayesinde piyasada hareketlenme yaşanacağını söyleyen esnaflar duruma sevinenler arasında yer aldı. Diğer yandan emekliler banka promosyonları adına bekledikleri güzel habere kavuştular 11 milyona yakın emeklinin beklediği haber geldi.

Emeklilere de memurlar gibi banka promosyonu ödenmesi.Bakan Müezzinoğlu'nun bayram sonrası çalışmaların hızlanması talimatını verdiği öğrenildi. Emeklinin dört gözle beklediği promosyondaki gelişmeler yakından takip ediliyor.

Yeni Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun ilk iş olarak promosyon düzenlemesini gündemine aldığı, bayram sonrası da bu çalışmaların hızlanması talimatını verdiği öğrenildi.
 
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş