25 Kasım 2016 Cuma 22:37
20 Bin Özel Harekat Polis Alımı var mı yapılacak mı
 20 bin Polis Özel Harekat alımı yapılacak mı? Bayan adaylar başvuru yapabilecek mı?20 bin POH alımı ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte konu ile ilgili detaylı bilgiler…
Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığının  10 bin polis özel harekat alımı başvuruları sone ermiş ve adaylar heyecan içinde sonuçların açıklamasını beklemeye başlamışlardı .Kısa süre önce başvuruları sona eren  10 bin  PÖH alımı mülakatları  ne zaman yapılacak? merak edilenler haberimizde…

10 bin Polis Özel Harekat alımı  mülakatları konusunda  Polis Akademisi Başkanlığı  tarafından şuana kadar herhangi bir açıklama gelmedi. Öncelikle yapılan başvuruların sonuçlarının açıklanması gerekiyor. Sonuçlar açıklandıktan sonra mülakat tarihleri ile ilgili bilgi verilecek.

Pek çok kişinin merak ettiği sorulardan biri de 20 bin PÖH alımı yapılıp yapılmayacağı.Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem 10 bin PÖH alımı ile ilgili açıklama yaptı .Arzu Erdem 10 bin PÖH alımı ile ilgili konuşurken 20 bin PÖH alımı  yapılacağına dair kesin açıklamaların olmadığını fakat böyle bir söylentinin olduğunu  ifade etmişti.20 bin PÖH alımı  konusunda EGM Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan bir açıklama yok.

20 bin PÖH alımı yapıldığında bayan adaylarda başvurabilecek mi?

 Bilindiği üzre  10 bin PÖH alımında bayan adaylar başvuru yapmamıştı .Bir çok bayan aday ilgili makamlara  dilekçe göndermişti. Fakat bayan adayların bu çabaları boşa çıkmış ve bayan PÖH alımı yapılmamıştı. Şimdilik 20 bin PÖH alımı ile ilgili kesin bilgi yok o nedenle bayan adayların başvuru yapıp yapmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Konu ile ilgili  açıklama  yapıldığında bunu sayfamızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Son Güncelleme: 25.11.2016 22:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş