13 Şubat 2017 Pazartesi 20:42
14 Şubat Sevgililer günü için 40 romantik öneri ne yapabilirim diye düşünmeyin!

Sevgililer günü için 40 romantik öneri 14 Şubat Sevgililer günü yaklaştı. Sevgililer gününde değişik hediye seçenekleriyle bu mutluluğunuzu arttırın. Erkeklere Sevgililer günü hediyesi, Bu mutlu günde sevgilinizin tüm romantik ihyacını karşılacak şekilde bir hediye seçmeniz gerekir. Bayana sevgililer günü hediyesi seçimi nasıl olacak? Bu yıl sevgililer gününün en özel ve güzel hediyesini siz alın sevdiğinize verin. Sevgililer gününde sevgilinize nasıl bir hediye alacağınızı düşünüyorsanız bu yazımız size yardımcı olabilir.  
 

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi 

Bir 14 Şubat daha geldi çattı ve herkes sevgilisine nasıl bir hediye alacağını düşünmeye başladı. Sevgiliniz, fanatik futbol tutkunu ise, tuttuğu takımın lisanslı her hangi bir ürünü onu çok mutlu edebilir. Şuanki hava şartlarında önceliğiniz atkı, bere, kaban ya da eldivenden yana olabilir. En çok rağbet gören tabiki de maç kombine biletidir bu sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Fazla romantik bir çift iseniz her yıl en çok rağbet gören, müzikli kupalar, resimli çerveler, resim baskılı bardaklar ya da tshirtleri tercih edebilirsiniz.. Eşiniz ya da sevgiliniz işi gereği çok fazla takım elbise giymeyi tercih ediyorsa kişiye özel tasarlanan manşet kısmında ad ve soyadın ilk harfi işlenmiş bir gömlek alabilirsiniz. 

Küçük, şık ve bir o kadar da her an kullanabileceği bir hediye arayan bayanlar ise, kol düğmeleri, dolmakalem, cüzdan, anahtarlık yine alternatifler arasında olabilir.. Bir çok internet sitesinde şimdiden özel kurslar açılmaya başladı.Üstelik fiyatları da hayli uygun sevgilinizin herhangi bir hobisi var ise ona bir aylık kurs da satın alıp hediye edebilirsiniz. Yüzme, yabancı dil, at biniciliği gibi.

14 Şubat Sevgililer günü için 40 romantik öneri 

1 Sevgiliniz İçin Romantik mum yolu yapın!

Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun. 

2 Sevgiliniz İçin Fotoğraf sürprizi 

Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir. 

3 Sevgiliniz İçin Kağıt Bulun!

Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? İlişkinizi mutlu sonla bitiren bir çizgi roman hem sıradışı hem de eğlenceli olabilir. 

4 Sevgiliniz ile Mum ışığında yemek 

Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik ve bir kadeh şarap eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarmak elinizde. 

5 Sevgiliniz İçin Aşk kutusu 

İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın. 

6 Sevgiliniz İçin Biraz maceraya ne dersiniz

Çılgın bir kişiliğe sahipseniz, onun işyerinde dış cephe camları silen asansöre binin. Çalıştığı kata geldiğinizde camı tıklatıp 'seni seviyorum' yazan notu gösterin. 

7 Sevgililer Gününde Aşkınızı anons edin!

O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın. 

8 Sevgililer Gününde Aşk balonu sürprizi hazırlayın!

Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde 'seni seviyorum' yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz. 

9 Sevgililer Gününde Özel bir gece ayarlayın!

Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın. 

10 Sevgililer Gününde Şiir takvimi Hazırlayın!

Kocaman bir takvim hazırlamaya ne dersiniz? Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sıralayın. Her gün için bir sevgi sözü yazın ve üzerini minik kağıtlarla kapatın. Sevdiğinizin her gün sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. 

11 Sevgililer Gününde Sevgilinize Nostalji yaşatın 

Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin. 

12 Sevgililer Gününde Aşkınızla Başbaşa olmanın tadını çıkarın 

Bu özel günün keyfini evde çıkarmak istiyorsanız, yemeğin ardından en sevdiği oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edin. Bu eğlencenin ardından da kendi ellerin hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredin ve telefonlara yanıt vermeyin. 

13 Sevgililer Gününde Evde piknik düzenleyin!

Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır. 

14 Sevgililer Gününde Kendi puzzlenızı yapın 

Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin. 

15 Sevgililer Gününde Aşkınızı kaydedin Hediye Edin!

Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin. 

16 Sevgililer Gününde Ona özel aşk şarkısı hazırlayın

Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek kaydıyla. 

17 Sevgililer Gününde Ona keyif hediye edin 

Sevdiğinizin son zamanlarda çok çalıştığını ve yorulduğunu düşünüyorsanız, belki de ona keyifli dakikalar hediye edebilirsiniz. Seçeceğiniz bir fitness center'de önce havuzda yüzeceğini, ardından saunaya gireceğini ve son olarak masajla rahatlayacağını öğrendiğinde mutlu olacağına emin olabilirsiniz. 

18 Sevgililer Gününde Radyodan aşk ilanı yapın!

Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız. 

19 Sevgililer Gününde Sade ve romantik an gül gönderin!

İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona 'Seni seviyorum' notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır. 

20 Sevgililer Gününde Billboard Aşınızı İlan Edin!

Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin. 

21 Sevgililer Gününde Ona özel havai fişek gösterisi düzenleyin!

Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz. 

22 Sevgililer Gününde Gazeteye ilan verin 

Her Sevgililer Günü'nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz. 

23 Sevgililer Gününde Aşk pastası hazırlayın!

Sevgililer Günü'ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile 'seni seviyorum' yazın. 

24 Sevgililer Gününde Ona özel şiir yazın!

Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz. 

25 Sevgililer Gününde Onun için bir parfüm yapın!

Parfümerilerden elde edeceğiniz esans kokularıyla ona özel farklı bir parfüm yapabilirsiniz. 

26 Sevgililer Gününde Sevginizi örün 

En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz. 

27 Sevgililer Gününde Şarkılarınızı kaydedin 

Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsleyin. 

28 Sevgililer Gününde Arabasını süsleyin 

Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin. 

29 Sevgililer Gününde Bir tekne kiralayın 

Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir. Ağların arasında bulunan bir şişe beyaz şarap ve tavuklu sandviç de bu sürprizi pekiştirebilir. 

30 Sevgililer Gününde Ofiste sürpriz hazırlayın!

İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine veya dolaplarının üzerine sevgi mesajları ve küçük sürpriz hediyeler yerleştirin. 

31 Sevgililer Gününde Küçük bir tatil ayarlayın!

Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de 'çekmeceye bak' ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun. 

32 Sevgililer Gününde Yatakta kahvaltı Keyfi Yaşatın!

Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır. 

33 Sevgililer Gününde Minik bir dost hediye edin!

Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü'nde olmasın? 

34 Sevgililer Gününde Sahnede aşk 

Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır. 

35 Sevgililer Gününde Yollarına gül dökün 

Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin. 

36 Sevgililer Gününde Posterini asın 

İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın. 

37 Sevgililer Gününde Aşkınızı üzerinizde taşıyın tişört bastırın!

İkinizin resmini bir tişört üzerine bastırıp, arkasına şiir, sevginizi anlatan sözler veya tanışma hikayenizi yazdırabilirsiniz. 

38 Sevgililer Gününde Size özel takı 

İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması. 

39 Sevgililer Gününde Aşkınızı gökyüzüne yazın 

İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir bez afiş asın. 

40 Sevgililer Gününde Hikayenizi yazın kitap olarak bastırın!

Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir kitapçık olarak bastırabilirsiniz. 

MESAJLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 13.02.2017 21:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş