06 Aralık 2016 Salı 17:14
Zuhal Topal Yakışıklı Damat Adayı Uğur Hayatı Kısa Özgeçmişi-
 Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla izdivaç programında yer alan damat adaylarından birisi de Uğur oldu. Zuhal topalla Uğur kimdir Kaç yaşındadır?Hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen bilgileri sizin için sayfamızda aktardık.

Zuhal topalla izdivaç programı hafta içi hergün 16:30 da Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Televizyon ekranlarında aynı formatta  birçok izdivaç programı bulunmasına rağmen Zuhal topalla izleyiciler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Star TV kanalları için konusunda yüzünü güldüren Zuhal topalla izdivaç programı başarılı adamlarla yayın hayatına devam ediyor. Zuhal Topal'ın daha önceden tiyatro kökenli olması ve canlı yayındaki doğal halleri espirileri izleyicinin beğenisini kazanıyor. Zuhal Topal izdivaç programında birbirlerini tanımaya çalışan gelin ve damat adayları evlilik yolunda ilerliyorlar. Sizde Zuhal topalla izdivaç programına katılmak istiyorsanız sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapımcı firma sizi yönlendirerek stüdyoda yer almanıza katkı sağlayacaktır. Zuhal topalla izdivaç programı 2016 Loca adaylarının sizlere tanıtmak için hazırladığımız sayfamızda gerekli bilgileri ulaşmış olabileceksiniz.

Zuhal Topal Oğul kimdir Kaç yaşındadır?

23 yaşında olan Uğur isimli Damat adayı Zuhal Topal'ın programında Güler'e Talip olarak gelmiş ancak bu ilişki yarım kalmıştı.Daha önce hiç evlilik geçilmemiş olan sağlık ürünleri satan bir fabrikada halkla ilişkiler bölümünde çalışan  Uğur programda Naz isimli gelin adayına talip oldu.

Son Güncelleme: 06.12.2016 17:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş