01 Kasım 2016 Salı 14:41
Valilik Çalışma Saatleri-2017 Saat değişikliği

Valilikler yardım dilekçe şikayet bildir gibi birçok alanda hizmet verir bu alanda çalışmalar sürdürür.Çalışma alanları içerisinde çeşitli hizmetler ve çalışmalar ile vatandaşa hizmet veren valilikler çalışmalarını yürütürken mesai saatleri içerisinde gerçekleştirirler kimi zaman valiliklere işimiz düşer ve mesai saatleri içerisinde giderek gerekli olan ihtiyaçlarımızı karşılamak zorunda kalırız. Sizlerde valiliklerden alacağınız çeşitli mesai saatleri doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz .Aşağıda sizler için valiliklerin çalışma saatlerini aktardık.

Valiliklerin her il merkezinde bulunması bizlere çoğu bakımdan yarar sağlıyor. Alacağımız hizmetlerin garanti altında olması, bir konuda destek almamız yine valiliklerce sağlanıyor. Bir ilin başında bulunan valiler görev bakımından son derece önemli bir pozisyonda bulunuyorlar. Bu merkezlere giderek direkt kendileriyle görüşme fırsatı bulabiliyor veya herhangi bir bağlı merkezler detayları görüşebiliyorsunuz. Sorununuzun çözülmesi adına burada bulunan görevliler ve vali elinden gelenin en iyisini yapıyor. Herhangi bir konuda tam destek sağlayarak hizmet sektöründe sınır tanımıyorlar. Tüm bu destekten ve hizmetten yararlanabilmek için öncelikle Valilik çalışma saatleri hakkında detaylı ve doğru bilgi sahibi olmalısınız. Bu aşamadan sonra bu saat aralıklarında valilik merkezlerine giderek işinizi halledebilirsiniz.

Valilik Mesai Saatleri

Hayatımızın çok önemli bir noktasında bulunan valilikler, görev bakımından sonra derece ciddi bir gerekliliği yerine getiriyor. Yaşamımızın herhangi bir noktasında destek alma ihtiyacı duyabiliyor veya bir konuyu şikayet etme gerekliliği duyabiliyoruz. Bu noktada valiliklere giderek sorunumuzu hallettirebiliyor, her türlü konuda destek alabiliyoruz. Aynı zamanda çevrenizde bulunan ve devlete ait olan bir nesnenin rahatsız verici olduğunu bildirebiliyor, dilekçe yazdırabiliyorsunuz. Tüm bunları yaparken hiç bir ücret ödememeniz de ayrı bir güzellik oluyor doğrusu. Valilik merkezlerine tam zamanında gidebilmeniz için öncelikle zaman aralıklarını iyi bilmeniz gerekiyor. Aksi takdirde işleriniz yarım kalabilir veya çok uzun süreler bekleyebilirsiniz. Valiliğin mesai saatleri hangi zaman aralıklarına denk geliyor, bilmek ister misiniz?

Valilik Çalışma Saatleri;

08.00 – 17.00 saatleri arasıdır.

Valilik saat kaçta açılıyor ?

Açılış saati, Valilik saat 08.00’da açılır.

Valilik saat kaçta kapanıyor ? Kaça kadar açık ?

Kapanış saati, Valilik saat 17.00’de kapanır.

Valilik cumartesi ve pazar günleri çalışıyor mu ?

Hayır, hafta sonu hizmet vermiyor.

Sizlerde Valilik binasında bulunan kamuya bağlı kurumlarda uzun kuyruklarda beklemeden işlerinizi vaktinde yapmak istiyor ve mesai saatleri içerisinde gerçekleştirerek hizmetinizin aksamasına istemiyorsanız valiliklerin çalışma saatlerine göre hareket etmenizi öneriyoruz .Valiliklerdeki çalışma saatleri kamu saatleri ile doğru orantılıdır. Dilerseniz erken saatte gidip işlerinizi sıra beklemeden halletti imkânına sahip olabilirsiniz.

Son Güncelleme: 02.11.2016 18:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş