08 Kasım 2016 Salı 11:12
Tatlı İntikam Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor?Kanal D

Aşktan hiç yüzü gülmeyen Pelin şanssız bir kadın olarak hayatına devam ederken bir anda her şey tersine döner hayallerindeki erkek ile tanışır ve onunla evlenmeye karar verir. Ancak sevdiği adam onu düğün günü terk eder ardından görmüş geçirmiş bir kadın tarafından kendisine büyük bir ah aldığı söylenir ve bu anı aldığı kişiye kendisini affettirmeye sürece mutlu olamayacağını öğrenir .Ardından Pelin geçmişinin peşine düşer ve olay bu şekilde başlar.

Cumartesi akşamlarına damgasını vuran başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, İlker Kızmaz, Çağrı Çıtanak, Hazal Türesan, Cemre Gümeli, Emre Taşkıran, Zeyno Gönenç gibi isimlerin yer aldığı Ekranların Fenomen dizisi Tatlı İntikam yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor

 Tatlı İntikam dizisi cumartesi akşamları saat 22:15 de yayınlanıyor bizi yakından takip eden izleyiciler her bölümünü kaçırmadan izlemeye devam ediyor.

Son Bölüm Özeti:

Dizinin yayınlanan son bölümünde Pelin Sinan’ı bir kızla öpüşürken görür ve alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır Pelin Sinan’ı. Sinan’ın açıklamasını dinlemeyen Pelin kendisinin gerçekten unutulduğunu düşünür. Diğer yandan ise karanlık adamlar Filiya’nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin son derece tedirgin olur.

Sinan ise uzun zamandır görmediği gizli dostunun yanına gelir. Bu arada Barış boş durmaz.

Son Güncelleme: 08.11.2016 12:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş