22 Mart 2017 Çarşamba 01:04
Survivor SMS Sonuçları Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması nasıldır?

Survivor 2017'de ilk eleme gecesi yapıldı. Survivor sms sonuçlarına göre kaybedenlerin takımı Gönüllüler ‘den bir yarışmacı Survivor Adasına veda etti.  Son zamanların en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor yine izlenme rekorları kırmaya devam edecek. Acun ILICALI'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı yarışma programı bütçesi ile de çok konuşuldu.
 

Survivor sms sonuçları sıralamasına göre 21 mart sms sonuçları sonucu elenen isim Acun Ilıcalı tarafından çıklanıyor!

SMS SONUÇLARI VE SIRALAMA İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART ÜNLÜLER SMS SONUÇLARI

Ardından bir sonraki gün Dokunulmazlık oyunu geldi çattı. Takımlar için en kritik oyun olan Dokunulmazlığı 18 Mart Cumartesi günü Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı adalarına rahat giderken Ünlüler ise konsey yaparak iki eleme adayı belirledi. İlk olarak oylama yapıldı ve oylama sonucuna göre Şahika ilk eleme adayı oldu. Ardından Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Adem Çılgın Sedat'ın ismini söyleyerek eleme adayı yaptı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile 2 kişinin sms oylamasına çıkacağının kesinleştiğini yarın yanlarına gelecek iki aday ile birlikte elenen ismin 21 Mart Ünlüler Sms Sonuçlarına göre belirleneceğini açıkladı.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu 21 Mart Pazartesi günü oynandı. Ünlüler takımı kazanmak için herşeyi yaparken olay anında yaşanan Sedat İlhan Mansız tartışması programa damga vurdu. Sonuçta kazanan yine Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takamı iki aday daha belirleyerek Pınar ve Furkan Kızılay İsimlerini son eleme adayı olarak belirledi. Haftanın tüm eleme adaylarının belirlenmesinin ardından sms oylması başlatıldı. Yarım saat süren Survivor 2017 sms oylaması sonuçları belli oldu. Acun Ilıcalı sonuçların ilk olarak 21 Mart Salı günü acunn sms sıralaması olarak internet üzerinden yayınlanacağını duyurdu.

Daha Sonra yine aynı gün Tv8 ekranlarından ünlüler sms sonuçlarına göre elenen yarışmacıyı kendisinin açıklayacağını söyledi. Eleme adayları iki dokunulmazlığı da kaybettikleri çin çok üzgün olduklarını ve bunun bedelini de sms oylamasına 4 isim çıkararak ödediklerini söyledi.

İŞTE ELEMEYE KALAN YARIŞMACILAR

Pınar Saka Kimdir?

Pınar Saka 5 Kasım 1985 tarihinde dünyaya gelen Pınar Saka 32 yaşında. 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde yarışan Pınar Saka İspanya’da düzenlenen 2005 Akdeniz oyunlarında 400m ve 4x400 m bayrak kategorisinde yarışmıştır.

400 metrede Türkiye rekorunu elinde bulunduran Pınar Saka bu rekoru 2011 yılında kırmıştır. 2017 Survivor’da yer alan Pınar Saka Ünlüler takımının önemli yapıtaşlarından bir tanesi olarak gösteriliyor.

Çılgın Sedat Kimdir?

Survivor'a katılmadan önce maço tavırları ve söylediği şarkılarla tanınan Çılgın Sedat bir kısım survivor seyircisi tarafından çok sevildi. Programda özellikle Çılgın Sedat'ın oğlunun özür durumu merak edildi. Çılgın Sedat Olarak bilinen sanatçının ne önceliği vardı herkes tarafından merak edildi. Çılgın Sedat Kapurtu'nun 14 yaşında özürlü bir çocuğu bulunuyor. Sedat'ın oğlu daha yeni doğmuşken beyin kanaması geçirmiş ve doktorlar tarafından fazla yaşamayacağı söylenmişti. Sedat ve Eşi hiçbir zaman çocuklarından ümidi kesmedi. Daha sonra büyüyen çocukları şuan 14 yaşında ve yürüyemiyor, konuşamıyor ancak sağlık durumu yerinde

Furkan Kızılay Kimdir?

Furkan Kızılay Türk sinema ve dizi filmlerinin sevilen karakterlerinden birisindir. Furkan özellikle daha önce oynadığı Havuç karakteri ile ün yapmıştır. Turuncu renk saçları ile Türk Halkının ve çocukların hayranlığını kazanmıştır. Çocuklar Duymasın dizisinde daha çocuk yaştayken canlandırdığı Havuç karakteri uzun süre gündemden düşmedi. Dizinin yeni versiyonunda da yer alan Havuç Furkan Kızılay yine çok beğenilen performans ortaya koydu.

Şahika Ercümen Kimdir?
16 Ocak 1985 tarihinde Çanakkale'de dünyaya gelen gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Şahika Ercümen Türk serbest dalışçı ve aynı zamanda Sualtı hokeyi oyunculuğu yapmaktadır. Ülkemizin adını serbest dalış alanında duyuran ve bu konuda Rekorlar kıran Şahika Ercümen Başkent Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını yine Başkent Üniversitesi'nde bitirmiş olan güzel yarışmacıya Survivor'da başarılar diliyoruz.

SMS SONUÇLARI VE SIRALAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 22.03.2017 15:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş