06 Aralık 2016 Salı 17:27
Lütfiye Kime Talip Oldu-Zuhal Topal'da Lütfiye Kim?
 Star TV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Zuhal topalla yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkarken programda yer alan gelin adaylarından birisi de Lütfiye hanım oldu. Zuhal topalla Lütfiye izleyiciler tarafından özel hayatı nereli olduğu kaç yaşında olduğu eğitim durumu daha önce evlenip evlenmediği hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık .Zuhal Topal Lütfiye kimdir sorusunun cevabı için yazımızın devamını okuyunuz.

Zuhal topalla izdivaç programı hafta içi hergün 16:30 da Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Televizyon ekranlarında aynı formatta  birçok izdivaç programı bulunmasına rağmen Zuhal topalla izleyiciler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Star TV kanalları için konusunda yüzünü güldüren Zuhal topalla izdivaç programı başarılı adamlarla yayın hayatına devam ediyor. Zuhal Topal'ın daha önceden tiyatro kökenli olması ve canlı yayındaki doğal halleri espirileri izleyicinin beğenisini kazanıyor. Zuhal Topal izdivaç programında birbirlerini tanımaya çalışan gelin ve damat adayları evlilik yolunda ilerliyorlar. Sizde Zuhal topalla izdivaç programına katılmak istiyorsanız sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapımcı firma sizi yönlendirerek stüdyoda yer almanıza katkı sağlayacaktır. Zuhal topalla izdivaç programı 2016 Loca adaylarının sizlere tanıtmak için hazırladığımız sayfamızda gerekli bilgileri ulaşmış olabileceksiniz.

Zuhal topalla Lütfiye kimdir

Zuhal topalla programında gelin adayı olarak kendisini anıdığımız Lütfiye Hanım 23 yaşındadır.Daha önce hiç evlilik geçirmeyen Lütfiye Hanım özel okulda öğretmenlik yapmaktadır. İstanbul'da hayatını sürdüren güzel gelin adayı bakalım Zuhal topalla programında aradığı Hayat arkadaşını bulabilecek mi?

Son Güncelleme: 06.12.2016 17:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş