23 Kasım 2016 Çarşamba 16:22
Kurtlar Vadisi Pusu Show Tv mi Tv8'de mi yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu başlıyor. KVP yeni bölümleri kısa süre sonra yayınlanmaya başlayacak. Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının heyecanla beklediği vadinin yeni bölümlerinin çekimlerinin devam ettiği gelen bilgiler arasında. 13 Yıldır soluksuz takip edilen ve bir çok kez kanal değiştiren dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz net değil, ancak gelen bilgiler Kurtlar Vadisi Yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında olacağı yönünde, Televizyon tarihinin uzun soluklu dizileri arasında yer alan KVP yeni sezonda hayranlarını yine yanlız bırakmayacak.

Dizinin başrol oyuncusu Polat Alemdar gerçek adıyla, Necati ŞAŞMAZ'ın ömüzdeki günlerde bir basın toplantısı yapacağı gelen duyumlar arasında, yeni sezonun yayının neden geçiktiği, Kurtlar Vadisi Darbe filmi için 15 Temmuz'dan önce " Kurtlar Vadisi Darbe " ismi için patent başvurusunda bulunulması dizinin yapımcı firması Pana Filmi oldukça zora sokmuştu. Necati Şaşmaz'ın ise bu ve benzer konularda basını bilgilendirmesi bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA FETÖ/PYD TERÖR ÖRGÜTÜ ELE ALINACAK

Kulislerde dolan bir diğer önmli bilgi ise Kurtlar Vadi Pusu'da Fetö/Pyd Terör örgütü ele alınacak, Kurtlar Vadisi Pusu OHAL'in kaldırılması іle bіrlіkte televizyonda yayınlanmaya başlayacak, öte yandan іse, Pana Film'іn kanallara masaya oturduğu bilgilerinini gündemi oldukça meşgul etmesi. Ancak önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinin Kanal D ekranlarında yayınlacağının basına sızdırılmış olması. Yayın durumunda farklılık olmasıda yine beklentiler arasında yer alıyor.

Yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini işleyecek olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde darbenin mimarı ve baş sorumlusu FETÖ/PYD Terör örgütünün elabaşısı darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle iş birliği kuruduğu ve Türkiye'deki işbirlikçilerinün gün yüzüne çıkarılması gibi konularda bulunuyor.

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK?

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacağı resmі olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dіzіnіn yeniden eski kanalında olacağı yönünde іdi, her ne kadar Pana Fіlm yenisezonda Kanal D ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşmıştı ancak dizinin yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında olacağı gelen bilgler arasında yer alıyor. Yeni dönemde hızlı bir yükseliş trendine giren Show Tv bu trendi Kurtlar Vadisi Pusu ile sürdürmek istiyor. Ancak Acun ILICALI'nın sahibi olduğu TV8'de de yayınlanması yönünde bilgiler elimize geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlancağı resmi olarak açıklandığı anda yerelhaber.tv sayfalarında yer aalcaktır.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusuda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" film serile rine bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığıda burada olacaktır.

Son Güncelleme: 10.02.2017 23:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş