29 Kasım 2016 Salı 15:31
Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi, Kurtlar Vadisi Darbe ne zaman yayınlanacak?
Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi, yeni dizinin adı Kurtlar Vadisi Darbe mi olacak? Kurtlar vadisi darbe ne zaman çıkacak oyuncu kadrosu ve yayınlanacağı tv kanalı merak edilmeye başlandı! Pusu 300. bölümü ile sona erdi, bir çok dizi sezona başlamasına rağmen Kurtlar Vadisi'nden henüz bir ses yok! 

Ocak ayında yeni kanalında başlayacak olan Kurtlar Vadisi Darbe dizisi için geri sayım başladı. Kurtlar Vadisi Darbefragmanı hayranları tarafından merakla beklenmeye başladı. Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe'de 15 Temmuz darbe girişimine kadar ki süreçte yaşananlar FETÖ'nün firari elebaşısı Fetullah Gülen adlı teröristin darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle işbirliği içinde olduğu ve FETÖ/PDY Terör örgütünün 40 yıldır Türkiye'de yürüttüğü sızma faaliyetleri kurumları bir virüs gibi nasıl ele geçirdiği, dış bağlantıları ele alınacak.

15 Ocak 2003 yılında başlayan Kurtlar Vadisi 29 Aralık 2005 tarihinden final yapmıştı. Ardından  Tarihler 18 Şubat 2007 yılını gösterdiğinde Türkiye'de ki terör eylemlerini konu alan Kurtlar Vadisi Terör başlamış ancak RTÜK tarafından iki bölüm yayınlandıktan sonra yasaklanmıştır. Bu yasağın ardından Kurtlar Vadisi Pusu doğmuştur. Pusu'da derin devlet ve küresel güç çatışmalarını konu edilmiştir.

KURTLAR VADİSİ DARBE HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe dizisinin hangi kanalda yayınlanacağına dair elimizde net bir bilgi yoktur. Ancak yakında yayınlanacak yeni bölü fragmanı ile bunu hep birlikte göreceğiz. Kurtlar Vadisi Pusu geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. Pana Film, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada yeni bölümlerinin bundan böyle Kanal D ekranlarında olmayacağını bilgisini paylaşmıştı. Peki Kurtar Vadisi Darbe hangi kanalda yayınlanacak? İşte can alıcı soru bu, şuanda sosyal medya ve bazı haber sіtelerіnde TV8 ya da Show Tv ekranlarında yayınlanacağı yönünde net olmayan bіlgіler dolaşmakta. Yeni gelişmeler an be an yerelhaber.tv'den takip edilebilir.​

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kurtlar Vadisi Darbe'nin ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi mevcut değil ancak, Kurtlar Vadisinin Ocak ayı içinde yayınlanacağı tahmin ediliyor. Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe, Ocak 2017'da 1. bölümü ile yeni kanalında yayında olacağı düşülmektedir.

KURTLAR VADİSİ DİZİ SERİLERİ

Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi serisinin ilk dizi filmi olan Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 yılında ekranlara gelmiştir. Bu bir mafya dizisidir sloganı ile akıllara kazınan dizi aksiyon dizi olarak kendini göstermiştir. 29 Aralık 2005 yılında yayınlanan 97. bölümü ile Kanal D ekranlarında son bulmuştur.

Kurtlar Vadisi Terör

Kurtlar Vadisi Terör, Türkiye'de yaşanan Mafya - Derin Devlet ilişkisini ve Türkiye'de yaşanan Terör faaliyetlerini ekranlara taşımıştır. Dizinin büyük tepki alması RTÜK tarafından ikinci bölümün yayınlanmasının ardından yayından kaldırılmasına neden olmuştur.

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu, daha önce ekrana gelen Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğinde çekilmeye başlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'da yine Türkiye'de yaşanan Mafya - Derin Devlet ilişkisi konu edilmiştir.

Kurtlar Vadisi Darbe

15 Temmuz darbe girişiminin konu edileceği dizi, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin devamı niteliğinde, 16 Haziran 2016 Perşembe günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 300 bölüm ile ekranlara veda etmiş ve ardından yaşanan darbe girişimi ile Kurtlar Vadisi Pusu'nun kaderi değişmiştir. Tescil edilen kurtlarvadisidarbe.com  alan adının darbeden iki ay önce alınması Pana Film'in başını ağrıtmıştır. 

Son Güncelleme: 29.11.2016 15:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş