28 Kasım 2016 Pazartesi 00:12
Kurtlar Vadisi Darbe oyuncuları kimler fragmanı yayınlandı mı?
Kurtlar Vadisi Darbe, yeni bölümleri ile geliyor! Ocak 2017' de start alacak Kurtlar Vadisi Darbe yapımcı firmanın yaptığı açıklamada ince detaylar öne çıkıyor. Kurtlar Vadisi Darbe, Pusu'nun devamı niteleğinde olacak ancak konusu Pusu'dan biraz farklı olacak yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe'de Fetö/Pyd Terör örgütünün darbe girişimine kadar gelen 40 yıllık süre nasıl yapılandığı devlet kurumlarına nasıl sızdığı ve dış bağlantıları ele alınacak. Dizide FETÖ ve Derin Devlet bağlantılarıda gözler önüne serilecek.

KURTLAR VADİSİ DARBE GELİYOR!

Kurtlar Vadasi İlk (1.) Bölümde, FETÖ/PYD Terör örügütü elemanları terörist başından aldıkları gizli talimatla Polat Alemdar'ı vuracak! Gazete ve sosyal medya vasıtası ile talimatlar alan FETÖ üyeleri Polat'ı öldürdüklerini sansalarda olayın öyle olmadığını Polat'ın geri dönmesi ile yaşayacakları şokla görecekler!

Kurtlar Vadisi Darbe dizisinde yeni yüzler bizleri bekliyor.  Polat Alemdar'ın sağ kolu olmaya yeni adaylar geliyor bunlardan biri Uğur Pektaş diğeri ise Berk Hakan olarak karşımıza çıkıyor!

KURTLAR VADİSİ DARBE OYUNCULARI

Necati ŞAŞMAZ - Polat Alemdar
Cahit KAYAOĞLU - Cahit Kaya
Kenan Çoban - Abdulhey Çoban
Erkan Ufak - Güllü Erkan
Görkem Sevindik - Pusat Çakır 

Kurtlar Vadisi Darbe dizisi geliyor! Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölümü ile geçen sezon sonlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan son bölümü ile izleyenlere veda etmiş oldu! Pana Film 2003 yılında başladığı Kurtlar Vadisi serilerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. 

15 Ocak 2003 yılında başlayan Kurtlar Vadisi 29 Aralık 2005 tarihinden final yapmıştı. Ardından  Tarihler 18 Şubat 2007 yılını gösterdiğinde Türkiye'de ki terör eylemlerini konu alan Kurtlar Vadisi Terör başlamış ancak RTÜK tarafından iki bölüm yayınlandıktan sonra yasaklanmıştır. Bu yasağın ardından Kurtlar Vadisi Pusu doğmuştur. Pusu'da derin devlet ve küresel güç çatışmalarını konu edilmiştir.

KURTLAR VADİSİ DARBE KONUSU

Ocak ayında yeni kanalında başlayacak olan Kurtlar Vadisi Darbe dizisi için geri sayım başladı. Kurtlar Vadisi Darbefragmanı hayranları tarafından merakla beklenmeye başladı. Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe'de 15 Temmuz darbe girişimine kadar ki süreçte yaşananlar FETÖ'nün firari elebaşısı Fetullah Gülen adlı teröristin darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle işbirliği içinde olduğu ve FETÖ/PDY Terör örgütünün 40 yıldır Türkiye'de yürüttüğü sızma faaliyetleri kurumları bir virüs gibi nasıl ele geçirdiği, dış bağlantıları ele alınacak.

KURTLAR VADİSİ DARBE HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe dizisinin hangi kanalda yayınlanacağına dair elimizde net bir bilgi yoktur. Ancak yakında yayınlanacak yeni bölü fragmanı ile bunu hep birlikte göreceğiz. Kurtlar Vadisi Pusu geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. Pana Film, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada yeni bölümlerinin bundan böyle Kanal D ekranlarında olmayacağını bilgisini paylaşmıştı. Peki Kurtar Vadisi Darbe hangi kanalda yayınlanacak? İşte can alıcı soru bu, şuanda sosyal medya ve bazı haber sіtelerіnde TV8 ya da Show Tv ekranlarında yayınlanacağı yönünde net olmayan bіlgіler dolaşmakta. Yeni gelişmeler an be an yerelhaber.tv'den takip edilebilir.​

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kurtlar Vadisi Darbe'nin ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi mevcut değil ancak, Kurtlar Vadisinin Ocak ayı içinde yayınlanacağı tahmin ediliyor. Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe, Ocak 2017'da 1. bölümü ile yeni kanalında yayında olacağı düşülmektedir.

KURTLAR VADİSİ DİZİ SERİLERİ

Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi serisinin ilk dizi filmi olan Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 yılında ekranlara gelmiştir. Bu bir mafya dizisidir sloganı ile akıllara kazınan dizi aksiyon dizi olarak kendini göstermiştir. 29 Aralık 2005 yılında yayınlanan 97. bölümü ile Kanal D ekranlarında son bulmuştur.

Kurtlar Vadisi Terör

Kurtlar Vadisi Terör, Türkiye'de yaşanan Mafya - Derin Devlet ilişkisini ve Türkiye'de yaşanan Terör faaliyetlerini ekranlara taşımıştır. Dizinin büyük tepki alması RTÜK tarafından ikinci bölümün yayınlanmasının ardından yayından kaldırılmasına neden olmuştur.

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu, daha önce ekrana gelen Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğinde çekilmeye başlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'da yine Türkiye'de yaşanan Mafya - Derin Devlet ilişkisi konu edilmiştir.

Kurtlar Vadisi Darbe

15 Temmuz darbe girişiminin konu edileceği dizi, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin devamı niteliğinde, 16 Haziran 2016 Perşembe günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 300 bölüm ile ekranlara veda etmiş ve ardından yaşanan darbe girişimi ile Kurtlar Vadisi Pusu'nun kaderi değişmiştir. Tescil edilen kurtlarvadisidarbe.com  alan adının darbeden iki ay önce alınması Pana Film'in başını ağrıtmıştır. 

Son Güncelleme: 28.11.2016 01:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş