13 Kasım 2016 Pazar 15:19
Kısmetse Olur Onur Demirbaş Kimdir?Nereli ?kaç yaşında? Boyu? Kilosu?

Kısmetse Olur damat adaylarından Onur Demirbaş kimdir? Nereli ?kaç yaşında? Boyu? Kilosu? Kısmetse Onur  Demirbaş biyografisi ve merak edilenler haberimizde. 

Kısmetse Olur Onur Demirbaş kimdir?

Sayfamızda Kısmetse Olur yarışma programında yeni sezonda yarışan isimleri sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Kısmetse Olur’da yeni sezonda yarışan isimlerden bir tanesi de Onur Demirbaş.Peki kimdir Onur Demirbaş? İşte detaylar…

Kısmetse Olur damat adayları arasında  en mert isimlerden biri olan Onur Demirbaşbaba tiplemesi ile gelin adaylarının gönlünü kazanacağa benziyor.
Şıpsevdi olduğunu söyleyen  Onur Demirbaş bir anda her şeye sinirlenebildiğini de  söylüyor. Damat adayları arasında dikkatleri  toplayan Onur Demirbaş  sakin ve sesiz bir kişiliğe sahip.

Onur Demirbaş kimdir?

Onur Demirbaş Kısmetse Olur yarışma programının yeni sezon yarışmacılarından biridir. Kişiliği ile  damat adayları arasında  dikkat çeken isim olmuştur.Yakışıklı damat adayı Onur Demirbaş 1984 doğumludur.Trabzonlu olan Onur Demirbaş Edirne’de yaşıyor.Lisans mezunu olan  yarışmacının öğrenci yurtları ve güvenlik yazılım şirketi var.Yakışıklı damat adayı eşinin mutfakta hünerli olmasını istiyor. Kıskanç bir yapısının olduğunu söyleyen Onur Demirbaş eşinin çalışmasını istemiyor.

Onur Demirbaş yaş:32

Onur Demirbaş boy:1.78 

Kısmetse Olur yarışmacıları

Kanal D ekranlarının ilgi ile izlenen yarışma programının yeni sezon yarışmacıları :

Deniz Bozkurt,Rabia Karaca,Ceyhun Durdu,Şahin Nart,Didem Delen,Aykut Alagöz,Gökhan Sara,Gamze Öztürk,Semih Kurtulmuş,Merve Yurdakul,Tolga Kulakçı,Adnan Kızıltaş,Serap Gürbüz,Hazal Babalık,Onur Demirbaş


 

Yorumlar

Google+'da Paylaş