08 Aralık 2016 Perşembe 11:31
Irmak Örnek Oynadığı Diziler,Nadide Hayatı Biyografisi-Cesur ve Güzel
 STV ekranlarında yeni sezon dizileri arasında en çok dikkat çeken ve gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile beğeni kazanan diziler arasında yer alan Cesur ve güzel oyuncularını tanıtıyoruz. Cesur ve güzel dizisinde izlediğimiz tutkulu bir aşk hikayesi izleyici tarafından ilgi odağı olurken, dizide yer alan oyuncuların kim olduğu ile ilgili meraklı araştırmalarda devam ediyor. Cesur ve güzel dizisinde rol alan oyunculardan birisi de Irmak Örnek oldu. Irmak Örnek kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detaylar sizler için sayfamızda yer almaktadır…


Ay Yapım tarafından üstlenilen Cesur ve güzel dizisi Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Başrollerinde iki usta isminin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi,Ali Bilgin tarafından yönetmenliği üstleniliyor. Ece Yörenç ise senaryosunu kaleme alıyor. Cesur ve güzel dizisi sahneleri İstanbul Tuzla'da bulunan bir çiftlikte çekiliyor.Aynı zamanda senaryoya göre Çatalca ve Durusu’ya gidilerek çekimler gerçekleşiyor.Korludağ tamamen hayal ürünü bir yer olduğu söyleniyor.

 
Irmak Örnek  kimdir

20 Ağustos 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Cesur ve güzel dizisinde Şirin karakterini canlandıran oyuncu izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır Şehir tiyatroları'nda başladığı kariyerine şu an aldığı diziler ile devam etti .Televizyon dizileri arasında Bizim Yenge ve Veda adlı dizilerde roller aldı. AyrıcaDabbe Cin Çarpması ve Nadide Hayat adlı sinema filmlerinde yer aldı.Güzel oyuncumuz 1 70 boyunda ve 50 kilogram ağırlığındadır.

Son Güncelleme: 08.12.2016 11:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş