30 Kasım 2016 Çarşamba 08:34
IMEI Sorgulama-BTK Online IMEI Sorgulama
Bilgi Teknolojileri  ve İletişim Kurumu(BTK)tarafından geliştirilen ve hizmete sunulan IMEI sorgulaması vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.I MEI sorgulaması e-devlet sistemi üzerinden kullanılabiliyor.

Modern yüzyıl dünyasında insanlar yaşamlarının her alanlarında kendilerine fırsatlar ve avantajlar sağlayan  bunun dışında yaşam standartlarını daha iyi noktalara getirmelerine yardımcı olan  mobil akıllı cihaz teknolojilerini  dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de yoğun olarak  kullanmaktadırlar. Günümüz modern  yüzyıl Türkiye’sinde  elektronik platform hizmetlerine pratik olarak erişim imkanı sunan mobil akıllı cihaz ürünlerine yönelik Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)  online IMEI  sorgulama hizmetini sunmaktadır.

IMEI sorgulama için

yukardaki link bilgilendirme amaçlıdır.

Dünyanın her yerinde  mobil akıllı cihaz kullanımlarının  oldukça popüler  olması ile internet kullanımları da önemli oranlarda  arttı. İnternetin yaşamın her alanında etkin olarak kullanılması ile günümüz modern Türkiye’sinde vatandaşlara daha modern standartlarda  kamu hizmeti vermeyi planlayan bütün kamu  kurum ve kuruluşları  dijital kamu hizmet uygulamalarının sunulmasına   neden oluyor.Elektronik  platform üzerinde yer alan  Bilgi teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) online IMEI sorgulama  uygulaması  vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılıyor.Son Güncelleme: 30.11.2016 08:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş