21 Aralık 2016 Çarşamba 11:44
Hasbro Yılbaşı Reklamı Kasdı Kavurdu?
 Son günlerde yayınlanan Astra yılbaşı reklamı büyük tepki aldı.Yeni yıl için çekilen sosyal medya üzerinden binlerce kişinin tepkisini çeken Hasbro yılbaşı reklamı geri adım attı. Firma gelen tepkilere sessiz kalmayarak reklamı geri çekmek zorunda kaldı . Hasbro ne demektir?Büyük oyun ve oyuncak üreticisi olduklarını bildiğiniz Hasbro hakkında merak edilenleri sizler için sayfamızda hazırladık.

Yaklaşan yılbaşı ile birlikte firma reklamları da hız kazandı oyun ve oyuncak üreticisi olan hastada yılbaşına özel çekilen reklam filmi ile tepki çekti.Yılbaşında eğlenceyi dışarıda arama başlıklı reklam filmi paylaşıldığı andan itibaren sosyal medya kullanıcıları tarafından hoş karşılanmadı.

Astro yılbaşı reklamına baktığımızda Nuri Alço müziği çalarken oyuncuların söyledikleri sözler ile Türk sinemasında tecavüzcü Coşkun adıyla bilinen Coşkun güvenin filmde yer alması filmin artı. 18 çağrıştırdığı ve cinsel istismara gönderme yaptığı gerekçesiyle büyük tepkiye neden oldu .

Hasbro’dan Özür Mesajı

Yılbaşına özel hazırladığımız kampanya videomuza gelen geribildirimleri tek tek takip ediyoruz. Oluşan hassasiyeti dikkate alarak videoyu yayından kaldırdığımızı ve gelinen noktadan büyük üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Rahatsızlık duyan herkesten özür dileriz.

İşte Tepki Çeken Hasbro Yılbaşı Reklamı

Son Güncelleme: 21.12.2016 11:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş