14 Kasım 2016 Pazartesi 10:31
Esra Erol Güzeller Güzeli Nesrin Kim?Kaç Yaşında,Nereli,Mesleği,Yaşı Kaç?Detaylar

Esra Erol nesrin kim? nereli? kaç yaşında ?mesleği nedir? gibi merak edilen pek çok sorunun yanıtı haberimizde. 
Loca adaylarından Nesrin kimdir?

Güzelliği ile dikkat çeken dans eğitmeni Nesrin 29 yaşında. İstanbul’da yaşayan Nesrin Esra Erol’da programına  loca adaylarından Baran’a talip olmak için geldi.Nesrin hanım instagram adresi facebook adresi twitter adresi format gereği programda verilmiyor. Bunları öğrenmek isteyenler sosyal mecralarda araştırmalar yapabilirler.

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Esra Erol’da programı son zamanlarda medyada bir hayli konuşulmaya başladı .Programın gündemi meşgul etmesinde loca adaylarının sözleri ve davranışları etkili oldu. Esra Erol’da programının reyting başarısını gören diğer kanallarda aynı formatta programlar hazırlayarak aynı yayın saatine programlarını koydular. Fakat  güzel sunucu Esra Erol’un programı  açık ara önde olmayı başardı. Esra Erol’un bu başarısının uzun yıllar devam edeceğini düşünmekteyiz.İşine aşık olan güzel sunucu Esra Erol doğum nedeni ile programdan uzak kalması dışında her daim yayında .

Ekranların en sevilen evlendirme programlarından olan Esra Erol’da hafta içi her gün saat 16.20’de Atv ‘de .
Esra Erol loca adaylarını sayfamızda sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Merak ettikleriniz için sayfamızı takip edebilirsiniz.
Esra Erol loca adaylarını görmek  için buraya tıklayınız.

Esra Erol kimdir?
Esra Erol 1982 İstanbul Eyüp doğumlu.5 kız çocuğun ortancasıdır. Esra Erol, Kız lisesi Çini Seramik mezunudur .Açık öğretim Fakültesini bitiren güzel sunucu Maltepe Üniversitesi radyo televizyon  bölümünde eğitim aldı. Evlilik programı sunmaya Flaş TV’de yayınlanan Desti İzdivaç  ile başladı .StarTv de Esra Erol’la izdivaç programını sundu. Ardından Atv’ye transfer oldu ve Esra Erol’da Evlen Benimle programını sunmaya başladı.2010 yılında Ali Özbirle kendi programında evlenen Esra Erol’un İdris Ali ve Ömer adında iki oğlu var.
 

Son Güncelleme: 14.11.2016 10:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş