07 Kasım 2016 Pazartesi 11:51
BİMER Başbakanlık Şikayet Hattı!ALO 150 Bimer Şikayet Başvuru Sistemi

Devlet ile ilgili iletişimleri Bimer üzerinden yapan vatandaşlar internet ile tüm Türkiye'den başvuru ve sorgulama ekranını kullanabilmektedir. BİMER başvuru ve sorgulama ekranında istek şikayet ve öneriler kolaylıkla iletiliyor ve sonuçlarından haberdar olunabiliyor. Bimer hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için sayfamızı aktardık.

İnternetin her geçen gün hayatımıza kattığı yenilikler ve kolaylıklar artmaya devam ediyor vatandaşlar günlük işlemlerini internet sayesinde kolaylıkla gerçekleştiriyorlar .Online hizmetler arasında Türkiye'de başbakanlık tarafından sunulan Bimer başvuru ve sorgulama ekranı bu konuda baş sıralarda yer alıyor.Hizmet vermeye başladığı günden bu yana milyonlarca vatandaş tarafından ilgi gören Bimer Türkiye'de vatandaş ve devlet arasındaki iletişim sağlayarak etkin ve başarılı bir model oldu.

Bimer başvuru sorgulama için 

Internet üzerinde yer alan Bimer başvuru sorgulama ekranından vatandaşlar istek öneri ve şikayetleriniz kolaylıkla ilgili makamlara İleti bilmektedirler .Bimer başvuru ve sorgulama ekranı vatandaşlara çok önemli fırsatlar tanımaktadır tüm istek öneri ve şikayet bildirimleri sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilmektedir.

BİMER başvuru ve sorgulama ekranı üzerinde vatandaşlar son derece pratik ve kolay bir şekilde devlet iletişim oluşturabilme şansına sahip olabiliyor. Vatandaşlar artık devlet kurumları hizmetleri, devlet kurumu yöneticileri veya devlet kurumları ya da kamu hizmetlerinin pek çok alanı ile ilgili olarak karşı karşıya kaldıkları mağduriyetleri veya istek ya da önerileri doğrultusunda BİMER başvuru ve sorgulama ekranı üzerinden ilgili devlet birimlerine çok daha etkin bir şekilde ulaşabiliyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş