19 Aralık 2016 Pazartesi 16:26
Allianz Reklam Müziğini Kim Söylüyor?Haydi Söyle Kalben Sağdıç Kim?
 Sağlık sigortacılığında en önde gelen sektör olan Allianz'ın reklamında karşımıza çıkan Haydi Söyle şarkısı bir anda herkesin dikkatini üzerine çekti.BÜyük beğeni ile dinlenen müzüğin kime ait olduğu herkes tarafından merak konusu oldu.Bİz de sizler için Allianz reklam müziğini kim söylüyor sorusunun cevabını sayfamızda hazırladık.

Son zamanlarda herkesin dikkatini hazırtladığı reklam şarkısı ile üzerine çeken Allianz  dillere destan oldu.Raklamdan öte raklamın müziği ve müzisyeni dikkatleri üzerine çekti.ALlianz müşterilerine Kalben'in yorumladığı Haydi Söyle şarkısı ile seslendi. Duygusal sağlık hikayelerinin konu olduğu reklam filminde Allianz “Sen sadece sevdiğini söyle, Allianz Seninle” diyor.

Müşteilerin sağlıklarını hayatın her alanında korumalarını ailelerinin yanında olmayı hedefleyen Allianz Türkiye onların ihtiyaçlarına göre düzenlemiş olduğu çok sayıda sağlık ürününüAllianz Seninle mottosu ile kalplera taşıyor.

HAYDİ SÖYLE / ŞARKI SÖZLERİ

seni gördüğüm zaman dilim neden tutulur / seni gördüğüm zaman güller elimde kurur / seni gördüğüm zaman hayat sanki son bulur/ gözlerine bakınca dünyalar benim olur

susma gönlüm sen söyle haydi gönlüm sen söyle/ aşkımı sevgiliye derdimi sevgiliye /

haydi söyle onu nasıl sevdiğimi / haydi söyle rüyalarda gördüğümü / haydi söyle uykusuz gecelerimi / haydi söyle /

seni gördüğüm zaman beni bir ateş sarar/ seni gördüğüm zaman yanar yüreğim yanar / seni gördüğüm zaman canlanır tüm anılar / seni gördüğüm zaman durur bütün zamanlar

 

Son Güncelleme: 19.12.2016 16:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş