17 Kasım 2016 Perşembe 10:59
Ali Özbir Kimdir?Esra Erol'un Kocası Ali Özbir Ne İşle Meşgul?

Ali Özbirİnstagram
Ali Özbir (@aliozbir1) • Instagramphotosandvideos
Ali Özbir kimdir? Ali Özbirinstagramhesabı .gibi merak edilenler ve daha fazlası için haberimize göz atabilirsiniz.
Ali Özbir  mafya babası olarak bilinen Kürt İdris’in oğludur . Ünlü sunucu Esra Erol’un  daeşidir. Ali Özbir  özel hayatı ve iş hayatı ile ilgili merak edilen pek çok şeyi anlattı.  Ali Özbir ropörtajı

Mafya babasının oğlu olmak nasıl?

Bunun avantajları kadar dezavantajlarını da yaşadık. Okuyup kurtardım kendimi. Yararlarını iş hayatında çok gördük. Her girdiğimiz kapı açıldı. Yeniden dünyaya gelseydim yine böyle bir babanın evladı olmak isterdim. Bunun yanında sıkıntılarımız da oldu. Adam öldürüyorlar, bir kapıdan girip bir kapıdan çıkıyorlar. Biz bir silahla yakalansak olay olur, gazetelik oluyoruz. İş hayatında zorluklar yaşadık. İşyerlerimizi polisler basıyor zaman zaman. Bunlar da bizi rahatsız ediyor tabii. Ama bunlara alıştık.
Mafyalık babadan oğula mı geçiyor? Babanın bıraktığı yerden devam edecek misiniz?
Babam bizi okuttu, hep işadamı olmamızı istedi. Beni ve kızkardeşimi yurtdışında okuttu. Turizm Otelcilik okuduk. Babam 50 senedir Türkiye’de Kürt İdris olarak var. Ben bu saatten sonra 100 adam öldürsem bir Kürt İdris olamayacağıma göre, demek ki ona layık bir evlat olmam lazım.

Babanızın adını kullanacak mısınız bundan sonra?

İşadamıyım, kariyerim, müzik şirketim var. Babam istemedi bunu hiç, girmedik hiç böyle bir şeye. Ama bunun yanında, kendi yakınlarımızdan girmek isteyenler var. Yeğenlerimiz var, babamın adını çok kötüye kullanıyorlar. Bundan rahatsızlık duyuyoruz. Yeğeni bunları yapıyorsa, amcası neler yapıyordur, diye düşünüyorlar.
Ölmeden önce size herhangi bir vasiyette bulundu mu?

Herzaman işadamı ol, kimsenin kalbini kırma. Haksız yere kimsenin parasını alma. Sadece insan ol’ derdi. En büyük kabadayılığın efendilik olduğunu söylerdi. Bunu öğretti bize.


 

Son Güncelleme: 17.11.2016 22:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş