17 Aralık 2016 Cumartesi 11:58
Taşeron İşçilerde Son Durum Ne Kadro Bu sene Hayalmi Oldu
 Taşeron işçilerin kadroya alınıp alınmayacağı konusu hakkında meraklı bekleyiş devam ederken taşeron işçilerin konu ile ilgili hayal kırıklığına uğradığı söyleniyor. 2016 yılında taşeron işçilere kadro verileceği yönündeki sözler neden tutulmadı. Taşeron işçiler 2017 yılında kadroya alınacak mı işte merak edilen detaylar.

Aylardır devam eden taşeron işçilerin kadroya alınması haberleri ne zaman olumlu bir sonuç verecek taşeron işçiler 2016 yılında kadroya alınma hayaliyle beklerken umduklarını bulamadılar. Hükümet tarafından yapılan açıklamalarda taşeron işçilerin kadroya geçirilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağı henüz bu çalışmaların tamamlanması ise hayal kırıklığına neden oldu. Hükümet tarafından bugüne kadar yapılan açıklamalarda çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanıp yürürlüğe gireceği söylenmesine rağmen henüz bir adım atılmış olması taşeron işçilerin tepkisine neden oldu.

Taşeron işçiler için önümüzdeki dönemlerde çeşit düzenlemelerin yapılması hakkında umut dolu bekleyiş devam ederken çalışmaların ertelenmesi ve ağır bir şekilde ilerlemesi taşeron çalışanları tarafından tepkiye neden oldu.Taşeron işçiler ile ilgili yapılan son değerlendirmelerde 2017 yılında gerekli çalışmaların tamamlanarak düzenlemelerin yürürlüğe gelebileceğini, ancak 2016 yılında herhangi bir değişiklik olmayacağını ortaya koydu .Böylelikle taşeron çalışan vatandaşlar şu anda bir umut olmadığı gibi,önümüzdeki süreçte de yapılacak yeni çalışmalarda karşılarına neler çıkacağını bilmiyorlar. Şu an için mümkün olmayan taşeron işçilere kadro önümüzdeki dönemlerde yeni imkanlar ile meclise sunulduğunda gelişmeleri sizin için sitemiz üzerinden aktaracağız.

Son Güncelleme: 17.12.2016 12:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş