21 Ekim 2016 Cuma 20:11
Emekli Promosyanları Ne zAman Verilecek Son durum Ne

Binlerce emeklinin merakla beklediği promosyon ödeme tarihi nezaman? Emekli promosyonu ile ilgili açıklamalar yapılmaya devam ederken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konu hakkında bilgilendirme yaptı detaylar sizin için haber turumuzda aktarılmıştır.

 Emekli promosyonları hakkında her geçen gün yeni açıklamalar yapılıyor .2016 yılının son aylarında ödenmeye başlanacak olan emekli promosyonları emeklilerin aldığı maaşa göre şekillenecek .Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emekli promosyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Bir televizyona katıldığı canlı yayında konu hakkında yaptığı açıklamalarda promosyon rakamının düşük olduğunu ifade etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, NTV’de katıldığı programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Geçici iş ilişkisiyle ilgili Bakan Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

EMEKLİLERE VERİLEN PROMOSYON

Emeklilere verilen promosyon ile ilgili olarak Bakan Müezzinoğlu, “Dün itibariyle bu konuda 1 ay konuşmayacağım dedim. Emeklilerimizi memnun edecek bir rakam değil banka görüşmelerimiz sonucu ortaya çıkan. Bu yüzden bankalarla görüşmeler sürüyor henüz olgunlaşmadı. Bu rakama benim gönlüm tabii ki razı değil. O yüzden sayın başbakanımızla bu konuyu görüşeceğiz. 3 yıl için görüşmeler devam ediyor. Ya bir defada ya da 1.yıl 2.yıl diye... Ama biz bir defada olsun isteriz. Şu an söyleyeceğim rakam çok düşük olur. Bekledikleri rakam değil” dedi.

 

Yorumlar

Google+'da Paylaş