07 Şubat 2017 Salı 01:09
Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 10 Şubat Bimde Bu Hafta
 Bim alışveriş merkezine hayran olmamak mümkün değil gerçekten. Hem ucuzluğu hem de kaliteyi bir araya getirmeyi başaran nadir firmalardan. Her ne kadar adı darbe girişimlerinden sonra karalanmaya çalışılsa da yılmadan, yıkılmadan devam etmeyi başardı var olmaya.

İndirimlerle ve ayın belirli günlerinde getirdiği farklı ürünlerle onu daha da çok seviyoruz. 10 Şubat’ta Bim’in yeni ürünleri ve indirimleri başlıyor. Piyasa fiyatlarından çok daha uyguna gelen ürünler içinde ilk göze çarpan porselen takımları. Çünkü bir kadın için vazgeçilmezdir mutfak eşyaları. Porselen yemek takımları, porselen fincanlar, porselen kupalar ve porselen demlik. Gerçekten ilgi çekmemesi mümkün değil. Bu ürünlerin Kütahya Porselen markası taşıması onları daha da cazip kılıyor. Çünkü bir şeyi ucuza almak kadar kaliteli almakta önemlidir.

Erkekler için farklı tabi durum. Bir porselen takımı hiçbir zaman yeterli olamaz bir erkek için. Sizin için de saatlerimiz var. Yılların eskitemediği Casio marka saatler. Hala da çok şıklar. Zamana ayak uydurmayı başarmış çünkü Casıo. Ama maalesef erkekler için bu kadarla sınırlı kalmış Bim bu sefer. Casio saatlerin kadınlar için olanları da var bu arada ama porselenler varken kimse onlara bakmaz heralde.

3’lü zigon sehpa ve çay bardakları da yine hanımlar için geliyor. Aslında hepsi aynı evde kullanılacak. Yine herkes faydalanacak bu durumdan. O yüzden ayrıma gitmeye gerek yok.  Çocuklar için de ufak bir şey var. Eğitici oyun seti. Tabi anlattıklarım bunlarla sınırlı değil birçok ürün daha 10 Şubat’ta satışa sunulacak. Sadece ön planda olan ve dikkat çeken ürünleri inceleyebildim. Kısacası Bim herkesin gönlünü almayı yine başarıyor.

Bahsettiğimiz ürünlerin fiyatları da gayet uygun. 24 parça porselen takım 62,50 tl. Çoğu mağazada bulamayacağınız bir fiyat. Casio erkek kol saatleri 75tl, kadın kol saatleri 59,50 tl. Çocuklar için olan eğitici set 6,50 tl. Bu fiyatları ve ürünleri gidip yerinde incelemek gerekir. Bu sayede her şeyimizi Bim’den almaya başlacağız.

Son Güncelleme: 07.02.2017 01:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş