25 Kasım 2016 Cuma 22:40
Avon Kasım-Aralık KAtaloğu En Sevilen Sonbahar Kış Parfümleri İndirimli Ürünleri
 Yaklaşık olarak 120 yıldır kozmetikten parfüme bir çok alanda üretim yaparak milyonlarca insana ulaşan Avon ürünleri her geçen gün kendini geliştirmekte müşterilerinin beğenilerini ön planda tutarak istikrarlı adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Avon'un kendine has kokuları mevcut olup koklandığında diğer markalardan kendini ayıran özellikleri vardır. Bir çok test ve anketler yapılarak ve müşteri beğenileri esas alınarak kış ve yaz aylarına özel üretimler yapılmaktadır . Hangi mevsimde hangi tür parfümün tercih edildiği belirlenerek  u dönemlere özel kataloglar hazırlanmış ve parfüm grupları oluşturulmuştur .

Avon Soft Musk EDT

Avon'un en çok tercih edilen parfümüdür. Kalıcılığı ve hoş aromatik kokusu ile oldukça dikkat çekici bir parfümdür. İçinde gül, yasemin ve ylang ylang özlerinin bir araya geldiği, sakin, sıcak, alımlı bir koku.Kalıcılığı tartışılmaz. Yoğun bir koku olmasına rağmen yumuşak ve fark edilir bir kokudur.

Bir diğer koku Avon Dreams EDP,gülün harmanlanmasında oluşan çiçeksi kokusu kendine has karakteristik şık şişe tasarımı ile oldukça cazip bir kış kokusudur .

Bayan parfümlerinde genel olarak 50 ml lik şişe kullanan Avon bu çalışmasında da prensiplerinden özdün vermemiştir. Yoğun ve kalıcı bir parfüm olup etkisi 2-3 gün hissedilmektedir .

Avon Luck Kadın EDP 50 ml iddialı karakterlerin kullanacağı keskin bir kokudur. Çiçeksi meyveli koku ilk hissedilen izlenimdir. Kalıcılığı tüm Avon ürünlerindeki gibi uzun solukludur

Avon Rare Gold EDP kullananlar tarafından bal kokusu olarak anılan ve tekrar  ilk kullanımdan sonra tekrar kullanılma oranı en yüksek olan parfümlerden olan bir çalışmadır. Soğuk kış aylarının vazgeçilmez parfümüdür.

Avon Christian Lacroix BIJOU EDP zarif ve şık bir şişe ile kullanıcılarına sunulan yeni bir üründür. Her kullananda farklı bir tarif belirtileri alınmıştır. Kişiye göre değişken bir gizemli kokusu mevcuttur. 

Son Güncelleme: 25.11.2016 23:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş