07 Kasım 2016 Pazartesi 11:45
Morpa Kampüs Ücretsiz Üye Ol!Morpa Kampüs Giriş

Morpa Kampüs Tüm derslerin ve konuların sesli ve animasyonlu olarak yer aldığı bir eğitim portalıdır.Akıllı tahtalara uygun olarak tasarlanan ekranlar öğrencilere ve öğretmenlere kolaylık sağlamaktadır.Okulda öğrendiklerinizi Morpa Kampüs anlatımları ile pekiştirebilirsiniz öncesinde konu tekrarı yapma imkânına sahip olabilirsiniz.

Morpa Kampüs'te hazırlanan konu tarama testleri tema ünite sınavları yıl sonu değerlendirme için hazırlanmış genel değerlendirme sınavları yer almaktadır.Morpa Kampüs de aynı zamanda her alt konu için hazırlanmış en az bir sayfadan oluşan ödev yaprakları yer almaktadır. Böylelikle Hem bireysel hem de sınıf çalışmaları için uygun olarak tasarlanmıştır .

Morpa Kampüs’te yer alan binlerce çözümlü soru videosuyla farklı çözüm teknikleri öğrenebilir, konuları pekiştirebilirsiniz.

Kredi Kartı

Morpa Kampüs’e internet üzerinden kredi kartıyla en uygun fiyata ve hemen üye olabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Üye Ol

Kapıda Ödeme

Kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle “Öğrenci Üyelik Kartı”na sahip olabilirsiniz. Öğrenci üyelik kartınız kapınıza kadar getirilir ve ödemenizi nakit olarak ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Sipariş Ver

Havale

Banka veya posta çeki havalesi yaparak “Üyelik Kartı” satın alabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra cep telefonunuza “Aktivasyon Kodu” gönderilir. Bu kodu girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş