08 Kasım 2016 Salı 11:06
Morpa Kampüs Ücretsiz Kaydol!Deneme Üyeliği Girişi Nasıl Yapılır?

Morpa Kampüs'e kayıt işlemlerini eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen uygulama ile öğretmen öğrenci ve veliler Bu sistemden yararlanabilmektedirler .Morpa Kampüs'e giriş yapmak isteyen öğretmen öğrenci ve veliler sistem hakkında bilgi edinmeye çalışıyorlar .Kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan öğrenciler için tasarlanmış olan Morpa Kampüs hakkında tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Morpa Kampüs ilkokul ve ortaokul öğrencileri öğretmenleri derslerine destek olmak için hazırlanmış MEB müfredatına uygun birçok eğitsel içerik ve konu anlatımlarının test video ve belgesellerin yer aldığı bir eğitim platformudur .

Morpa Kampüs’e öğrenciler internet üzerinden kredi kartı, banka havalesi, posta çeki, kargoyla kapıda ödeme seçenekleriyle üye olabilirler. Üyelik süresi, üyeliğin başladığı tarihten itibaren bir yıldır ve üye öğrenciler ağustos ayında otomatik bir üst sınıfa geçerler. Bu sayede Morpa Kampüs’e dilediğiniz zaman üye olabilir, bir yıl boyunca kullanabilirsiniz. Üyelikle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen Nasıl Üye Olunur? sayfasını ziyaret ediniz.

ÖĞRETMENLER İÇİN: Devlet okulunda görevli iseniz, Morpa Kampüs’e EBA üzerinden giriş yapabilmek için; “EBA ile Üye Ol” butonuna basınız. EBA girişini yapınız. Açılan kayıt formunu doldurunuz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra Morpa Kampüs’ü kullanmaya başlayabilirsiniz.

VELİLER İÇİN: Veli üyeliğinden yararlanabilmeniz için çocuğunuzun Morpa Kampüs’e üye olması gerekmektedir. Veli üyeliğinin süresi çocuğunuzun üyelik bitim tarihine kadardır. Bu üyelikle çocuğunuzun gelişimini takip edebilir, sınav başarılarını ve katılımlarını görebilirsiniz. Morpa Kampüs veli üyeliği ücretsizdir.

Son Güncelleme: 08.11.2016 12:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş