17 Ekim 2016 Pazartesi 21:00
KPSS önlisans sınavında hatalı soru varmı İptal edilecek Soru varmı
Memur olmak isteyen binlerce aday KPSS önlisans sınavına girdi yapılan sınavın ardından adaylar sınavda hatalı soru olup olmadığını merak ediyorlar. KPSS önlisans sınavında 120 soru soruldu.Sınav boyunca ter döken adaylar akıllarında kalan soru işaretlerini gidermek için sayfamızdaki bilgileri okuyarak öğrenebilirler.

 Iş hayali Kuran yüzlerce memur adayı 16 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen KPSS sınavında ter döktü.Sabah 9:30 la başlayan oturumda sınava giren adaylar 60 soru genel yetenek 60 soru genel kültür soruları yanıtladılar. Önlisans KPSS sınavında hatalı soru var mı diye merak edenler işte detaylar.

KPSS önlisans sınavında hatalı soru varmı ?
Uzun bir çalışma ve gayretin sonunda 16 Ekim 2016 cumartesi günü yapılan Kamu Personel Seçme sınavına giren adaylar sınav stresini attıktan sonra akıllarına takılan sorularla ilgili konuşmaya başladılar.Sınavdan çıkan adaylardan bazıları kendilerini yöneltilen soruların eski yıllara göre daha kolay olduğunu belirtti.Genel kültür ile ilgili soruların zor olduğunu söyleyen adaylarda vardı .Geçtiğimiz yıllara göre daha basit bir sınav olduğu söylenen 2016 KPSS önlisans sınavında araştırmalarımıza göre henüz iptal edilen bir soru yok. Ancak herhangi bir soru iptali ya da tartışmalı soru olduğunda sizlere sitemiz üzerinden aktarmaya çalışacağız .Siz de 2016 KPSS önlisans sınavında kafanıza takılan ve hatalı olduğunu düşündüğünüz sorular var ise sayfamızın devamında bulunan yorum kısmına yazarak tartışmaya açabilirsiniz hepinize başarılar diliyoruz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş