23 Kasım 2016 Çarşamba 13:03
E-Okul Veli Bilgilendirme Sitemi İçin Online Başvuru Adresi
 Günlerdir heyecanla ve büyük gayretle hazırlanan öğrenciler bugün TEOG sınavına girdiler. 2016 Kasım TEOG sınavı ardından öğrenciler ve veliler eOkul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden birçok bilgiye ulaşabiliyorlar.Sizler de Milli Eğitim Bakanlığı'nın bilgi işlem sistemi olan eOkul Veli Bilgilendirme Platformu nı kullanarak dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.E-okul girişi ve öğrenci bilgileri için haberimizin devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

EOkul Veli Bilgilendirme giriş ekranı için doğru sayfadasınız Milli Eğitim Bakanlığı'nın en çok kullanılan internet sistemi olan eokul ile öğrencilerin eğitimi hakkında detaylı bilgiler görüntülenebilmektedir.Özellikle sınav zamanlarında verilen eokul sistemine giriş yaparak çocuklarının sınav sonuçlarını kontrol edebilmektedirler.E-Okul Veli girişi yapmak için haberimizin devamında verdiğimiz bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

 TEOG e Okul Veli Bilgilendirme

Eokul uygulaması internet üzerinden mobil uygulamalar üzerinden akıllı telefonlara indirilir kolaylıkla kullanılıyor.E-okul mobil uygulaması için Google Store mağazasından ücretsiz olarak telefonunuzu indirmeniz yeterlidir.Veliler öğrencilerin not durumu TEOG sınav sonuçları ve daha birçok bilgiyi eokul üzerinden öğrenebilmek dediler.

Eokul vbs uygulaması ile Veliler ve öğrenciler yazılı sınav sonuçları sözlü notları proje ödevleri TEOG sınav giriş yerleri bilgileri ve TEOG sınav sonuçlarını Okul devamsızlıklarını takdir teşekkür belgelerini davranış notlarını karne notlarını şube ortalamasını sınav tarihlerini ve aldığı belgeleri rahatlıkla öğrenebilmek dedeler.

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ ÜZERİNDEN NELERE BAKILABİLİR?

* Not bilgisi

* Devamsızlık bilgisi

* Sınav Tarihleri

* E-karne

* Sınav başvuru sonuçları

* Şube başarı ortalaması

* Nakil işlemleri

* Ders programı

* TEOG giriş yeri

* TEOG sonuçları gibi bilgilere bakabiliriz
Son Güncelleme: 23.11.2016 13:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş