AÖF Güz Dönemi Vizeleri Soru ve Cevapları ne zaman yayınlanacak?Sonuçlar Hangi Tarihte Açıklanacak?

Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizeleri 26/27 Kasım tarihleri arasında yapıldı. Milyonlarca öğrencinin katılım sağladığı sınavlarda soruların ve cevap anahtarlarının ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştur.

Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizelerinde bu sene yeni uygulanan yöntem ile dört yanlış bir doğruyu götürmektedir. Bu haliyle sınava giren öğrenciler soruları cevaplarken daha dikkatli olmak zorunda olacaklardır. Şıklı olarak doldurulan soruların cevapları daha önceki senelerde tam olarak bilinmese de yakın cevaplar işaretlenebilmekteydi .Bu yıl alınan kararla böyle bir seçenek alınacak puanı direk etkileyecek bir vaziyete bürünmüş olmaktadır .

Güz Dönemi Vizeleri Soruları Ne Zaman Yayınlanacak

Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizeleri 26/27 Kasım tarihleri arasında yapıldı. Milyonlarca öğrencinin katılım sağladığı sınavlarda soruların ve cevap anahtarlarının ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştur. 27 Kasım Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizeleri soruları açıklandı mı? Sorular bir önceki senelere göre daha mı zordu? Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizeleri ne zaman yayınlanacak ? Haberimizde bu sorulara cavap arıyor olucaz

Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizeleri soru ve cevapları sınavlar bittikten hemen sonra AÖF nin resmi internet sitesinde yayınlanacaktır. Notların sisteme girilmesi sonrasında ise sonuçlar yayınlanacaktır. Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizeleri sonuçları için AÖF nin internet sitesindeki duyuruların takip edilmesi gerekmektedir.

Açık Öğretim Fakültesinin Güz Dönemi Vizelerinde bu sene yeni uygulanan yöntem ile dört yanlış bir doğruyu götürmektedir. Bu haliyle sınava giren öğrenciler soruları cevaplarken daha dikkatli olmak zorunda olacaklardır .Bu yıl alınan kararla böyle bir seçenek alınacak puanı direk etkileyecek bir vaziyete bürünmüş olmaktadır.

 

 

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×