22 Ocak 2017 Pazar 12:53
AÖF Final Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak AÖF Sınav Sonuç Açıklama Tarihi!!

Açık öğretim Fakültesi final sınavı sonuçları hangi tarihte açıklanacak? AÖF final sınavları 14 15 Ocak tarihinde yapıldı gerçekleşen sınavların ardından sonuçları ne zaman açıklanacak merak ediliyor. AÖF güz dönemi notları hangi tarihte açıklanır Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan Finaller ne zaman açıklanacak sorusunun cevabını sizler için sayfamızdan aktardık.

Binlerce öğrenci Açık Öğretim Fakültesi sınavları için 14 -15 Ocak tarihinde ter döktü.  Sınav heyecanı ile birlikte öğrenciler internet üzerinde en çok AÖF sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak sorusunun cevabını aradı. Anadolu Üniversitesi tarafından daha önce yayınlanan sınav takvimine göre AÖF final sınav sonuçları duyuruldu.

Açık Öğretim Fakültesinde okuyan öğrenciler vize sınavları gerçekleştirmişlerdir. Sıra da final sınavları 14-15 Ocak tarihinde yapıldı vize sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. AÖF güz dönemi final sınavlarının hangi tarihte açıklanacağı konusunda bizde öğrencilerin bu merakını gidermek için böyle bir sayfa hazırladık.

Yüzlerce AÖF öğrencisinin sabırsızlıkla beklediği derslerini geçip bir sonraki dönemi bitirmek için sabırsızlananlar AÖF final sınavları başladı dönem sonu notu ile yüzde 60 lık bir katkı sağlayan final sınavları ,14 ve 15 Ocak olmak üzere dört oturumda gerçekleştirildi.

AÖF Final Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Daha önce Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan sınav takvimine göre 14-15 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan AÖF güz dönemi final sınavlarına ait sonuçlar, 30 Ocak günü adaylara duyurulacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş