21 Ekim 2016 Cuma 19:56
2016 Teog Sınavı Ne zaman TEOG 1. Sınav Tarihi Açıkladnı
Sekizinci sınıf öğrencilerinin gireceği 2016 TEOG sınavı yaklaşıyor .Sınava girecek olan binlerce öğrenci TEOG birinci dönem sınav tarihini merak ediyor .TEOG sınavlarına hazırlanmaya devam eden öğrenciler sınav hangi ay hangi gün saat kaçta yapılacak gibi soruların cevabını arıyorken yanıtını sayfamıza sizler için derledik.

2016-2017 eğitim öğretim yılında TEOG sınavına girecek olan binlerce öğrenci birinci dönem sınavları için hazırlıklarına hızda devam ediyorlar.TEOG sınavları için hazırlanan öğrenciler sınav bilgilerini sayfamızda bulabilirler .Yılda 2 dönem şeklinde yapılan TEOG sınavlarının birinci dönem sınavı yaklaştı eğitim hayatına büyük önem arz eden TEOG sınavı birinci dönem hangi tarihte yapılacak sorusunun yanıtı aşağıda sizlere aktarılmıştır.

2016 TEOG 1.Dönem Sınavları ne zaman?
TEOG 1.Dönem Sınavları: 23-24 Kasım 2016 Çarşamba-Perşembe günleri yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı 23-24 Kasım'ın yanı sıra 25 Kasım Cuma gününü de tatil ilan etti ve bu dönemde 5 gün tatil fırsatı doğdu.

TEOG 1.Dönem Sınavlarının birinci günü olan 23 Kasım'da Türkçe, Matematik ve Din Kültürü oturumları yapılacak. TEOG 1.Dönem Sınavlarının ikinci günü olan 24 Kasım'da ise Fen Bilimleri, İnkilap Tarihi ve Yabancı Dil oturumları gerçekleştirilecek.

Sınavlara nerde girilecek?
TEOG 1.Dönem Sınavları, acil durumlar dışında her öğrencinin kendi okulunda yapılır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş