28 Kasım 2016 Pazartesi 20:35
2016 Kasım KPSS Ortaöğretim Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
 KPSS 2016 ortaöğretim sınavına giren adaylar sınav sonuçları ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar.Sosyal medyada dolaşan apartman katı ile ilgili sorunun yayınlanması ile birlikte KPSS ortaöğretim sınav soruları yayınlandı mı yada ne zaman yayınlanacak soruları gündemde dolaşmaya başladı. 3 milyonun üzerinde sınava giren aday tarafından merak edilen KPSS ortaöğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak hakkında merak edilen detaylar haberimizde yer almaktadır .

KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanır

19 Kasım pazar günü saat 10. 00 da başlayıp 12 .00 da tamamen KPSS ortaöğretim sınavı ardından sınava başvuran 3 milyonun üzerinde aday kamuda personel olabilmek için 120 soru cevaplayarak ter döktü.Sınav sonuçları merak edilirken ÖSYM aday giriş sistemi ile TC kimlik numarası yada adayı şifresi kullanılarak öğrenebilmek nedir sınav sonuçlarının açıklanma tarihi hakkında ÖSYM tarafından Resmi açıklama yapılmazken yaklaşık iki üç hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

KPSS ORTAÖĞRETİM SORULARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

KPSS'de sorulan sorular ve cevapları için ÖSYM'nin aday sistemine  T.C Kimlik No ve şifreleriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. KPSS'de sorulan sorular ve cevap anahtarları ÖSYM'nin resmi sitesinde giriş yaptığınız platformdan başka bir yerde yayınlanmayacak.

KPSS'ye giren adaylar sınav hakkında yorumlarını çeşitli sosyal medya platformlarından bildirmeye başladı. Sorular arasında en dikkat çekeni ise "apartman" sorusu oldu.

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 28.11.2016 20:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş