30 Ocak 2017 Pazartesi 18:59
Zuhal Topal'da İzdivaç Ali kimdir kaç yaşında Ali nereli
 Zuhal topalla izdivaç programında yakışıklı damat adaylarından Ali kimdir? Nerelidir merak konusu oldu. Programa geldiği andan itibaren yakışıklı ve karizmatik tavırları ile insanların dikkatini çeken Ali hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda paylaşmak istedik.

Zuhal Topal Ali kaç yaşında boyu kilosu mesleği nedir? Herkes tarafından ilgiyle takip edilen Ali Zuhal Topal programına ilk olarak Naz hanıma Talip olarak gelmişti. Şuanda locada kendisine gelecek olan adayları bekleyen Ali Bey programın en popüler isimlerinden birisidir. Sz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için karizmatik olan Zuhal topalda Ali isimli damat adayının bilgilerini sayfamızda paylaşmak istedik.

Zuhal Topal Ali kimdir

Aslen Azerbaycanlı olan yakışıklı damat adayı uzun süredir yaşamında ciddi değişiklikler yaparak Türkiye'nin Bursa ilinde yaşama kararı almış da buraya yerleşmiştir. Taliplerine aradığı için şu anda İstanbul'da ikamet eden Ali Bey bir kez ünlü bir sanatçının klibinde rol almıştır. Yakışıklı ve karizmatik olması ile büyük bir hayran kitlesi olan damat adayının İle olan birlikteliği sona ermiştir. 20 yaşında olan Damat adayı 1 .80 boyunda 70 kilogram ağırlığındadır. Gerçek hayatında modellik yaparak hayatını kazanan damat adayı kendine güvenen karakteri oturmuş birisi olarak karşımıza çıkmaktadır .

Programın aday sayfasından kendisine ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Aynı zamanda ona talip olarak da çıkabilirsiniz. Zuhal Topal Ali’nin Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya hesaplarını gizlilik nedeniyle ne yazık ki şu anda sizlere paylaşamıyoruz. Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Umarız yakın zamanda aradığı aşkı bulur. İyi günler dileriz.

Son Güncelleme: 30.01.2017 19:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş