19 Ocak 2017 Perşembe 13:10
Zuhal Topal ile İzdivaç Hanife’ye Serkan’dan yanıt Geldi!

Star Tv ekranlarının fenomen programlarından olan Zuhal Topal ile İzdivaç’ta geçtiğimiz günlerde sürpriz bir gelişme yaşanmış ve Hanfie Serkan’a ilan-ı aşkta bulunmuştu. Konu ile ilgili Hanife’den Serkan’dan yanıt geldi. İşte detaylar..

Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Zuhal Topal ile İzdivaç programında çok önemli bir gelişme yaşandı. Programın loca adaylarından olan ve en çok konuşulan isimlerinden olan Hanife Gürdal’dan Serkan’a  ilan-ı aşk gelmişti ve Serkan’ı unutamadığını belirtmişti.

Herkesi şaşırtan bu aşk ilanından sonra Serkan’ın vereceği cevap ise merakla bekleniyordu. Serkan konu ile ilgili açıklamalarda bulundu ve Serkan’a yanıt verdi.

Yoluna Serkan ile devam etmek istediğini belirten Hanife’ye Serkan’ın yanıtı, “Hala Hanife’yi istiyorum; ama yine çekip, gitmesinden korkuyorum. Kolay ikna olmayacağım.” Olmuştu.

Hanife ise net olmayan bu cevabın ardından hatasını telafi edebileceğini ve aynı şeylerin yaşanmayacağının sözünü verdi ve Serkan’ın kendisinin gönlünün efendisi olduğunu da dile getirdi.

Hanife ayrıca Serkan’ın annesinin de hayalindeki kayınvalide olduğunu belirtti. Bu konu hakkında da korkuları olduğunu dile getirmekle yetindi. Bakalım Serkan ile Hanife arasında neler yaşanacak göreceğiz.

Zuhal Topal ile İzdivaç programı hafta içi her gün Star Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş