25 Kasım 2016 Cuma 23:59
Zuhal Topal Bahar Hanım kimdir - Muhammet talibi Bahar'a evet dedi mi

Ekranların en beğenilen izdivaç programlarından Zuhal Topal’la izdivaç programında yakışıklı loca adayı Muhammet’e Bahar hanım talip olarak geldi .Peki Muhammet ile Bahar hanım karşılaşması nasıl geçti? Muhammet ve Bahar  nasıl bir karar verdi? merak ettikleriniz ve daha fazlası için  bizi takip edebilirsiniz . İşte merak edilenler…

Yakışıklı damat adayı Muhammet’e  Bahar hanım talip oldu .İkilinin karşılaşmasında  heyecan dolu anlar yaşandı. Güzelliği ile dikkat çeken gelin adayı Bahar Muhammet’ten hem büyük hem de ilginç bir tarza sahipti . Paravan  açıldı  ve çift ilk karşılaşmada olumlu düşündüklerini belirttiler.  Bahar güzelliği ile  yakışıklı damat adayı Muhammet’in gönlünü çalmayı  başardı.Bahar ve Muhammet’i seyirciler ve loca adayları da birbirlerine çok yakıştırdılar. Bakalım  Bahar ve Muhammet  ilişkisi nasıl ilerleyecek. Çiftin kararları ne yönde olacak?

Muhammet ve Bahar aşkında son durum nedir? detaylar haberimizde…

Zuhal Topal’la programının son zamanlarda en çok yakıştırılan çiftlerinden biri de Bahar ile Muhammet oldu. Pek çok kişi Bahar ve Muhammet ilişkisinde son durumu merak ediyor. İkilinin ilişkileri hakkında sizlere kısaca bilgi verecek olursak  ,şimdilik çiftin beraberlikleri olumlu bir şekilde ilerliyor. Çift son kararlarını stüdyoya çıkarak bildirecekler. Mehmet ve Bahar ilişkisi ile ilgili  herhangi bir gelişme olduğunda bunu sayfamızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Son Güncelleme: 26.11.2016 00:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş