10 Aralık 2016 Cumartesi 21:44
Yüksek Sosyete Mert – Ozan Dolunay kimdir kaç yaşında nereli?
Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterine hayat vermekte olan yakışıklı ve başarılı oyuncu Ozan Dolunay hakkında bilinenleri haberimizde derledik.

Tam adı ile Mehmet Ozan Dolunay olan başarılı sanatçı 1991 senesinde dünyaya gelmiştir. Henüz 25 yaşında olan yakışıklı oyuncu İstanbul’da yaşamaktadır.

Aslen Antalyalı olan Ozan Dolunay, üniversite eğitimini Koç Üniversitesinde Makine Mühendisliği’nde tamamlamıştır. Burada lisans programından başarı ile mezun olan Ozan Dolunay ilk olarak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacı olarak televizyonda yer almıştır.

Tatlı Küçük Yaşancılar dizisi ile oyunculuk hayatına merhaba diyen genç oyuncu Mehmet Ozan Dolunay, günümüzde Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterini canlandırmaktadır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ise Rüzgar karakterine hayat vermiştir.

Sosyal medyada en çok konuşulan oyunculardan birisi olan Ozan Dolunay, dizinin en çok merak edilen isimlerinden birisi olmayı başarmış ve geniş bir hayran kitlesine erişmiştir.

25 yaşındaki Ozan Dolunay’ın boyu 1,77 olarak bilinmektedir. Boyu 1,77 olan yakışıklı oyuncu 78 kg ağırlığındadır.

Yüksek Sosyete dizisinde Ozan Dolunay; Engin Öztürk, Hazar Ergüçlü, Meriç Aral, Zuhal Olcay, Ceyda Tepeliler, Özgün Çoban, Aykibe Turan gibi çok başarılı sanatçılar ile birlikte rol almaktadır.


Son Güncelleme: 10.12.2016 21:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş