24 Kasım 2016 Perşembe 23:32
Yüksek Sosyete dizisi nerede çekiliyor İstanbul’un neresinde?
 Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan yaz sezonunun iddialı yapımı Yüksek Sosyete dizisi nerede çekiliyor, çekimler nerede yapılıyor merak ediliyor.

Yüksek Sosyete isimli dizinin çekimleri İstanbul ili içerisinde gerçekleşiyor. İstanbul’da çekimleri devam etmekte olan dizi birden fazla semtte görülebilir.

İstanbul içerisinde ikamet eden dizi severler, dizi setine İstanbul’da rastlayabilirler.

Yüksek Sosyete Dizi Konusu

Farklı dünyalara ait olan iki gencin hikayesini anlatan dizi Yüksek Sosyete’de emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu olan Kerem’i Engin Öztürk canlandıracak. Cansu karakteri Hazar Ergüçlü oynayacaktır.

Yapımını Bi Yapım’ın üstlendiği Yüksek Sosyete dizisinin yapımcısı Burak Sağyaşar yönetmenliğini ise üstlenen isim Metin Balekoğlu üstleniyor.

Hazar Ergüçlü kimdir?

Kıbrıs Türkü olan Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde tiyatro faaliyetlerinde yer alan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filminde rol aldı.

Kuzey Güney adlı dizide Simay Canay karakterine hayat vermiştir. Ardından Medcezir dizisinde Eylül adlı karaktere hayat veren Hazar Ergüçlü, Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karaktere hayat vermiştir.

Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde başrol olarak Cansu karakterine hayat vermektedir.

Engin Öztürk kimdir?

28 Eylül 1986 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu Engin Öztürk, Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir ailenin evladıdır. Eskişehir’de büyümüş ve Eskişehir Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Son Güncelleme: 24.11.2016 23:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş