09 Aralık 2016 Cuma 21:01
Yüksek Sosyete dizisi final mi yapacak bitiyor mu?
 Star Tv’nin en çok takip edilen yapımları arasında yer alan Yüksek Sosyete dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin son günlerde final yapacağı ile ilgili söylentiler baş göstermeye başlamıştı. Konu ile ilgili yapımcıdan açıklama geldi. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Engin Öztürk, Hazar Ergüçlü, Zuhal Olcay, Hakkı Erkök, Taner Barlas gibi isimlerin yer aldığı ve her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olan Yüksek Sosyete dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Dizinin 26.bölümünde final yapacağı söylentilerine Bi Yapım’dan doğrular nitelikte bir açıklama geldi. İşte o açıklama;

“Son günlerde sosyal medya ve gazetelerde dizimiz “Yüksek Sosyete” ile ilgili yer alan haberlere bir açıklık getirmek zorunluluğu doğmuştur.

 

Dizimiz “Yüksek Sosyete” yurtdışı hakları alınmış bir format olup, uyarlandığı takdirde 26 bölüme tekabül edebileceğini çekimlerimiz başlamadan, kanalımız, biz ve senaristimiz aramızda görüşmüş bu hususta mutabık kalarak projeye adım atılmıştır.

 

Şunu özellikle belirtmek isteriz ki, başka bir yapım şirketi veya başka bir dizinin daha “önemli” veya “değerli” olmasından kaynaklanan bir gün değişikliği yapılması söz konusu değildir. Gerçekleşen gün değişikliği, yapımcı ve kanal arasında mutabık kalınarak yapılmıştır.

 

Öte yandan bilinmesini isteriz ki, Bi Yapım’ın hayata geçirdiği projelerin yayın gününü, saatini, finalini, Bi Yapım’ın onayı olmaksızın bir başka kişi ya da kurumun değiştirmesi mümkün değildir.

 

Takdir edeceğiniz üzere, her dizinin ilk bölümü olduğu gibi final bölümü de olur.

Biz sete çıktığımız ilk günden, çekeceğimiz son bölüme kadar dizimizin her karesinden memnun olduğumuzu ve arkasında olduğumuzu büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz.

Siz değerli izleyicilerimiz ve basın mensubu dostlarımızın, tarafımızca yapılan açıklamalar dışındaki bilgileri dikkate almamasını rica ederiz.”

Son Güncelleme: 09.12.2016 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş