02 Şubat 2017 Perşembe 17:14
Yıldızlar Şahidimdir dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor?
 Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta Cuma akşamı ekranlarda olan Yıldızlar Şahidimdir dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin nerede çekildiği ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ve her Cuma akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Yıldızlar Şahidimdir dizisi ile ilgili ayrıntılar yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor!

Yıldızlar Şahidimdir dizisinin başrollerinde Özge Gürek, Berk Cankat, Mesut Akusta, Canan Ergüder gibi isimler yer alıyor. İlk bölümü ile 27 Ocak Cuma akşamı Star Tv ekranlarında oldu.

Aras ile Haziran’ın tesadüf sonucu ile tanışması ve zamanla aşk hikayesine dönüşmesine yol alan Yıldızlar Şahidimdir dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

Yıldızlar Şahidimdir nerede Çekiliyor?

Tüm ülkenin sevgilisi olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan  Aras ve mahallede yaşayan sıradan bir kız olan Haziran’ın aşk hikayesi Yıldızlar Şahidimdir dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilmeye devam ediyor.

Yeni bölümü ile 3 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak olan Yıldızlar Şahidimdir dizisinde çekimlerin yapıldığı yerler ile ilgili fotoğrafları sitemizde ilerleyen günlerde bulaiblirsiniz.

Son Güncelleme: 02.02.2017 17:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş