08 Şubat 2017 Çarşamba 16:57
Yıldızlar Şahidim dizisi final mi yapıyor bitti mi?
 Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan ve her Cuma akşamı yayınlanmaya devam eden Yıldızlar Şahidim dizisi ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Yıldızlar Şahidim dizisi erken final mi yapıyor? İşte detaylar..

 

Başrollerinde Mesut Akusta, Canan Ergüder, Berk Cankat, Özge Gürel gibi isimlerin oynadığı senaristliğini ise Pınar Bulut’un yaptığı Yıldızlar Şahidim dizisi Cuma akşamları Star Tv’de yayınlanıyor ve h-yayın hayatına ise henüz merhaba dedi.

Yeni başlayan Yıldızlar Şahidim dizisinden dizi severlere kötü haber geldi. Kiralık Aşk dizisinin bitimi ile birlikte Cuma akşamlarının yeni yıldızı olarak nitelendirilen Yıldızlar Şahidim dizisi reytinglerde istenileni veremedi.Yapımcı şirket ile Star Tv’nin aldığı ortak karar ile Yıldızlar Şahidim dizisi 4.bölüm ile final yaparak ekranlara veda ediyor. İşte Ali Gündoğdu’nun o açıklaması;

“Değerli oyuncularımız ve teknik ekibimize,  ‘Yıldızlar Şahidimdir’ projemizi, maddi ve manevi büyük özveriyle hayata geçirdik. Ancak oldukça zor bir günde başladığımız yayın sonucunda, aldığı sonuçlar oldukça üzücü, oyuncularımız ve ekibimizin yıpranmaması adına kanal ile aldığımız ortak karar neticesinde 4. bölümde final olacağını bildirmek isteriz.

Emeği geçen tüm oyuncularımıza, menajerlerine, ajanslarına, yönetmenlerimiz ve teknik ekibimize gönülden teşekkür ederiz. Yeni projelerde görüşmek üzere…”

Son Güncelleme: 08.02.2017 16:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş