20 Aralık 2016 Salı 12:33
Yeter final tarihi belli oldu ne zaman bitiyor?

ATV ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan Yeter dizisi yayınlanacak olan final bölümü ile sevenlerine veda ediyor. Peki Yeter ne zaman final yapacak? İşte dizi ile ilgili bilgiler..

 

Başrollerinde Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Wilma Elles gibi isimlerin yer aldığı ve yeni bölümleriyle Perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Yeter dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. Yeter dizisi 40.bölüm ile yayınlanacak olan final bölümü ile sevenlerine veda ediyor.

Perşembe akşamları yayınlanan Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel, Cesur Yürek gibi dizilerle rekabette oldukça geride kalan Yeter dizisi son olarak yayınlanan bölümü ile 23.sırada yer alabilmişti.

22 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan final bölümü ile sevenlerine veda edecek Yeter dizisinin konusu ise şu şekilde;

Yeter Konusu:

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta ile evlenen Aylin kısa bir süre içerisinde rüyadan uyanır ve kendisini kabusun içinde bulur. Yaşadığı psikolojik şiddetle daha fazla mücadele edemeyeceğini anlayan Aylin boşanmak ister ancak bunu başaramaz.

İkinci çocuğuna hamile kalan Aylin’in tek bir amacı vardır o da çocukları ile birlikte kocasından kaçmak olacaktır. Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken aynı zamanda sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

Son Güncelleme: 20.12.2016 12:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş