10 Ocak 2017 Salı 09:56
Yeni Gelin dizisi Jessica May Drociunas kimdir?

Yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan Yeni Gelin dizisinin başrollerinde Brezilyalı model ve oyuncu Jessica May Drociunas rol alacak. Peki Jessica May Drociunas kimdir? İşte merak edilenler..

 

Hazırlıkları devam eden ve 2017 yılının en iddialı dizilerinden biri olması planlanan Yeni Gelin dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizide rol alacak başrol oyuncularından olan Jessica May Drociunas dikkatleri üzerine çekti.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide rol alacak olan Jessica May Drociunas ilk defa önemli bir rolde yer alacak. 2 aydır seçimler için çalışmalarını devam ettiren Süreç Film başrol için Jessica May Drociunas’da karar kıldı.

Jessica May Drociunas Yeni Gelin dizisinde başrolleri Tolga Mengi ile paylaşacak. Yeşil gözlü ve 1.75 boyunda olan Jessica May Drociunas saf güzelliği ve etkileyici gülüşü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Gelecek vaad eden isimlerden bir tanesi olarak gösterilen Jessica May Drociunas aynı zamanda Türkiye’de çeşitli markalar için de foto modellik yaptı.

Yakında başlayacak olan Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda Mustava Avkıram, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu gibi isimler de yer alıyor.

Duygusal komedi tadında olması beklenen Yeni Gelin dizisinin çekimleri Adana’da yapılacak. Yakında Show Tv’de!

Son Güncelleme: 10.01.2017 09:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş