18 Kasım 2016 Cuma 23:39
Yalancı Bahar 157. bölüm fragmanı (20 Kasım PAzar)

Yalancı Bahar 157. bölüm fragmanı (20 Kasım PAzar) Hint dizilerinden biri olan orijinal adıyla Madhubala Yalancı Bahar her gün yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yer alıyor. Madhubala Kudra'nın başından geçenlerin anlatıldığı dizi 157. bölümü ile 20 Kasım 2016 Pazar akşamı saatler 21.15'i gösterirken ekranlarda izleyicilerini karşılayacak. 

Kanal 7 Yalancı Bahar - Madhubala 157. bölüm fragmanı izleyenler ve takip edenler için burada yer alancaktır. Yalancı Bahar - Madhubala 157. yeni bölümde neler yaşanacak dizinin yayınlanan fragmanında yer almaktadır.

20 Kasım 157. bölüm özeti
Raju tamirhane fikrinden sonra, film sektörüne girmeye karar verir. Madhubala ve Raju  film yıldızı olabilecekler mi, Madhubala'nın filmi için yeni bir adaım daha atılmıştır...

19 Kasım 156. bölüm özeti

Yalancı Bahar 156. bölüm'de Raju'nun tamirhane açmak için geken parayı bulup bulamayacağına şahit olacağız, Madhubala düğün takılarını Raju'ya verrmiştir ancak yinede açık vardır ve bu paranın bulunması gerekmektedir. 

18 Kasım 155. Bölüm Özeti

Sevilen dizi Yalancı Bahar'ın 155. Bölümünde, Raju tamirhane açmaya karar vermiştir, bu kararı ise Kadar'ın tavsiyesi ile almıştır. Ancak Raju maddi anlamda zor durumdadır. Parası olmayan Raju, Madhubala'nın yardımına ihtiyaç duymaktadır. Raju bu durumdan memnun değildir, ancak yağacakta fazla bişey yoktur, mecburan bunu yapmıştır.

Raja, bir iş bulamamanın verdiği sıkıntı ile evin yolunu tutar, son gittiği iş fırsatınıda çalışma şartları yüzünden kabul etmemiştir. Kadar, Raju'nun aklına girer, ona yetenekli olduğunu ve tamirhane açmasının yararlı olacağını belirtmiştir. Madhubala ise düğün takıları ile Rajhu'ya yardımcı olur. Ancak Raju'nun haleb eksiği vardır. Raju'nun para bulmak için ne yapacağı merak konusudur.

Haftanın her günü saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ülkesi Hindistan’ın ardından Türkiye’de de büyük ilgi gören Yalancı Bahar dizisi son olarak 155.bölüm ile 18 Kasım Cuma akşamı hayranlarının karşısında oldu. İş bulmak için arayışlarına devam eden ve  mücadele eden Raju aynı zamanda tamirhane açmaya karar veriyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler; 155.bölüm özeti: Kadar’ın tavsiyesi üzerine Raju tamirhane açmaya karar verir. Yeterli parası olmayan Raju’nun imdadına Madhubala yetişiyor. Düğünden kalan takılarını Raju’ya veren Madhubala da durumdan rahatsız olsa da başka bir çözüm yoktur. İş başvurusu üzerine çağırıldığı şirketin çalışma şartlarını beğenmeyen Raju yolda kalan Kadar ismindeki bir adama yardım eder ve Kadar da ona araba tamiri konusunda iyi olduğunu ve tamirhane açmasının mantıklı olabileceğini belirtti. Raju’nun cebinde tamirhane açacak kadar para olmayınca Madhubala imdadına yetişir ancak Madhubala’nın verdiği para yetmez. Raju’nun 20 bin rupiye daha ihtiyacı vardır. Raju para konusunda kendisine yardımcı olacak birini aramaya devam eder.

17 Kasım 2016 Perşembe 154. Bölüm Özeti

17 Kasım 2016 Perşembe
yayınlanacak olan Yalancı Bahar - Madhubala 154. bölüm'de neler izleyeceğiz; Raju tarafından yakalanan Bihanu bellekteki görüntünün tamamını izleme fırsatı bulmuştur. Kaçmak isterken yakalanan Bihanu ne yapacaktır. Bіhanu'ya kızan Raju'dan önce davranan Daіujі Bіhanu'yu öldürmekistemektedir. Araya giren Madhuya Bihanu'yu affedecek mi, Polіsі arayan Madhu elindeki cd'leri ve Bihanu'yu polise verir. Durum bundan sonra sakinleşmiştir. İkna olmayan Madhu'ya görümceler çok kızmışlardır..

Hint sinemasının 100. yılına özel oalrak çekilen tv dizisi oldukça ilgi görmekte ve bir çok izleyici tarafından izlenmektedir. Yalancı Bahar - Madhubala'da RK'nın kızı Madhubala Kudra'nın başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

2. Sezonu yayınlanan Yalancı Bahar - Madhubala'da Drashti Dhami ve Gunjan Utreja başrolleri paylaşmaktalar. Harshvardhan Kapoor'un çıkardığı ve yangında hayatını kaybeden RK'nin 20 yıl sonra fakşr ama gurulu bir genç kızın bir film yıldızına duyduğu aşk anlatılmaktadır. İşletmet bölümünde okuyan Madhubala Radha tarafından Bombay'dan uzaklaştırılmıl güçlüklerle okumaktadır. Madhubala yakışıklıu oyuncu Abhay Kapoor'dan hoşlanmaktadır.

Bir gün tesadüf eseri Bitoo ile karşılaşan Madhubala Abhay Kapoor ile babasının arasında cerayan eden ölüm ilişkisini öğrenir, bu acı gerçeklerden sonra intikam almaya karar veren Madhubala kendisini bir anda tehlikeli bir oyunun içinde bulur. Madhubala zamanla annesi gibi aranan bir film yıldızı olacaktır.

YALANCI BAHAR YENİ FRAGMANI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Son Güncelleme: 19.11.2016 10:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş