17 Kasım 2016 Perşembe 10:25
Yalancı Bahar 153. bölüm fragmanı (17 Kasım) Perşembe

Yalancı Bahar 153. bölüm fragmanı (17 Kasım Perşembe) Hint dizilerinden biri olan orijinal adıyla Madhubala Yalancı Bahar her gün yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yer alıyor. Madhubala Kudra'nın başından geçenlerin anlatıldığı dizi 153. bölümü ile 17 Kasım perşembe akşamı saatler 21.15'i gösterirken ekranlarda izleyicilerini karşılayacak. 

Kanal 7 Yalancı Bahar - Madhubala 153. bölüm fragmanı izleyenler ve takip edenler için burada yer alancaktır. Yalancı Bahar - Madhubala 153. yeni bölümde neler yaşanacak dizinin yayınlanan fragmanında yer almaktadır.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

17 Kasım 2016 Perşembe yayınlanacak olan Yalancı Bahar - Madhubala 153. bölüm'de neler izleyeceğiz; Raju tarafından yakalanan Bihanu bellekteki görüntünün tamamını izleme fırsatı bulmuştur. Kaçmak isterken yakalanan Bihanu ne yapacaktır. Bіhanu'ya kızan Raju'dan önce davranan Daіujі Bіhanu'yu öldürmekistemektedir. Araya giren Madhuya Bihanu'yu affedecek mi, Polіsі arayan Madhu elindeki cd'leri ve Bihanu'yu polise verir. Durum bundan sonra sakinleşmiştir. İkna olmayan Madhu'ya görümceler çok kızmışlardır..

Hint sinemasının 100. yılına özel oalrak çekilen tv dizisi oldukça ilgi görmekte ve bir çok izleyici tarafından izlenmektedir. Yalancı Bahar - Madhubala'da RK'nın kızı Madhubala Kudra'nın başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

2. Sezonu yayınlanan Yalancı Bahar - Madhubala'da Drashti Dhami ve Gunjan Utreja başrolleri paylaşmaktalar. Harshvardhan Kapoor'un çıkardığı ve yangında hayatını kaybeden RK'nin 20 yıl sonra fakşr ama gurulu bir genç kızın bir film yıldızına duyduğu aşk anlatılmaktadır. İşletmet bölümünde okuyan Madhubala Radha tarafından Bombay'dan uzaklaştırılmıl güçlüklerle okumaktadır. Madhubala yakışıklıu oyuncu Abhay Kapoor'dan hoşlanmaktadır.

Bir gün tesadüf eseri Bitoo ile karşılaşan Madhubala Abhay Kapoor ile babasının arasında cerayan eden ölüm ilişkisini öğrenir, bu acı gerçeklerden sonra intikam almaya karar veren Madhubala kendisini bir anda tehlikeli bir oyunun içinde bulur. Madhubala zamanla annesi gibi aranan bir film yıldızı olacaktır.

YALANCI BAHAR YENİ FRAGMANI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Son Güncelleme: 18.11.2016 23:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş