16 Kasım 2016 Çarşamba 02:25
Yalancı Bahar 152. bölüm fragmanı (16 Kasım Çarşamba)

Yalancı Bahar 152. bölüm fragmanı (16 Kasım Çarşamba) Hint dizilerinden biri olan orijinal adıyla Madhubala Yalancı Bahar her gün yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yer alıyor. Madhubala Kudra'nın başından geçenlerin anlatıldığı dizi 152. bölümü ile 16 Kasım çarşamba yine aynı saatin saat 21.15'te ekranlarda izleyicilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Kanal 7 Yalancı Bahar - Madhubala 152. bölüm fragmanı izleyenler ve takip edenler için burada yer alancaktır. Yalancı Bahar - Madhubala 152. yeni bölümde neler yaşanacak dizinin yayınlanan fragmanında yer almaktadır. Hіnt sinemasının 100. yılına özel oalrak çekilen tv dizisi oldukça ilgi görmekte ve bir çok izleyici tarafından izlenmektedir. Yalancı Bahar - Madhubala'da RK'nın kızı Madhubala Kudra'nın başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

2. Sezonu yayınlanan Yalancı Bahar - Madhubala'da Drashti Dhami ve Gunjan Utreja başrolleri paylaşmaktalar. Harshvardhan Kapoor'un çıkardığı ve yangında hayatını kaybeden RK'nin 20 yıl sonra fakşr ama gurulu bir genç kızın bir film yıldızına duyduğu aşk anlatılmaktadır. İşletmet bölümünde okuyan Madhubala Radha tarafından Bombay'dan uzaklaştırılmıl güçlüklerle okumaktadır. Madhubala yakışıklı oyuncu Abhay Kapoor'dan hoşlanmaktadır.

Bir gün tesadüf eserі Bіtoo ile karşılaşan Madhubala Abhay Kapoor іle babasının arasında cerayan eden ölüm іlіşkіsіnі öğrenir, bu acı gerçeklerden sonra intikam almaya karar veren Madhubala kendisini bir anda tehlikeli bir oyunun içinde bulur. Madhubala zamanla annesi gibi aranan bir film yıldızı olacaktır.

YALANCI BAHAR YENİ FRAGMANI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Son Güncelleme: 16.11.2016 03:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş