09 Şubat 2017 Perşembe 15:41
Vatanım Sensin Yüzbaşı Yakup Tarihteki Yeri ve Önemi,Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu
 Televizyon ekranlarının beğenilen dizisini Vatanım Sensin 03 medyanın yapımcılığı ile yayın hayatına devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran diziye bu hafta yeni bir kişi daha dahil oldu. Yakup Yüzbaşı karakterine Hayat verecek olan isim Fatih artman 3 Şubat Perşembe akşamı diziye katıldı. Yakup Yüzbaşı Cevdet Binbaşı Mustafa Kemal'den bir mektup getirerek diziye dahil oldu. Peki Vatanım Sensin Yüzbaşı Yakup kimdir?  Fatih artman kimdir kendisi hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamıza hazırladık.

Özellikle tarihi dizi sevenlerin beğenerek izlediği Vatanım Sensin Bergüzar Korel ve eşi tarafından başrolleri paylaşıyor. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümünde bu hafta 3 Şubat Perşembe günü diziye Cevdet Binbaşı ya Mustafa Kemal'den bir mektup getirerek  diziye dahil olan Yüzbaşı Yakup ilgi odağı oldu. Cevdet yılbaşı bu haftaki bölümde Panik oldu Eşrefpaşa Ya kimin seçeceği merak ediliyor .Mustafa Kemal'in çağrısına ne cevap verecek yeni bölüm ile ilgili merak edilen detayları dizinin fragmanından öğrenebilirsiniz.

Fatih Artman kimdir

Vatanım Sensin dizisini bu hafta daha tatil dahil olan yeni oyuncu 1 Ocak 1988 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Daha önce kendisini Star TV ekranlarında beğenilerek izlenen Behzat Ç isimli polisiye dizisinde canlandırdığı Harun karakterinden tanıyoruz. Oyunculuk adına başarılı performans sergileyen Fatih artman bana masal anlat isimli sinema filminde de Rıza karakterini canlandırarak baş rol oynamıştır. Aynı zamanda beş kardeş Ekşi Elmalar ve Kırık Kalpler Bankası gibi yapımlarda da sergilediği performanslar ile izleyiciden tam not almayı başarmıştır. Şimdilerde Vatanım Sensin dizisini dahil olan oyuncuya Biz de başarılar diliyoruz.

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 15:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş