01 Şubat 2017 Çarşamba 12:42
Vatanım Sensin Yıldız Gerçek Adı Pınar Deniz Kim,Nereli,Kaç Yaşında
 Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Pınar Deniz kimdir? Kaç yaşında nerelidir ? Sergilediği performans ve güzelliği ile herkes tarafından büyük beğeni kazanan Pınar Deniz hakkında merak edilen hayatımı biyografisini sayfamızda bulabilirsiniz.

Vatanım Sensin dizisi başrollerinde Halit Ergenç Bergüzar Korel ve Onur Saylak yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlandı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran dizide oyuncular arasında bir çok başarılı isim yer alıyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in kızını canlandıracak olan isim de Pınar Deniz oldu. Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, nerelidir?sorusunun yanıtını sizleri sayfamızda vermek istiyoruz.

Pınar Deniz kimdir ?

Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakteri canlandıran güzel oyuncu 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 27 yaşında olan başarılı oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. 2014 yılında Sil Baştan dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı performansı ve güzelliğiyle dizide dikkat çeken oyuncular arasında yer alan Pınar Deniz  Beyaz Yalan ve Günebakan dizilerinde de yer almıştır. Ayrıca Pınar Deniz Murat Dalkılıç'ın Yani şarkısının klibinde de oynamıştır ve şimdi ise Kanal D de yayınlanan Vatanım Senisin dizisinde Yıldız karakteri ile ekranlardadır.

 

Pınar Deniz Yaşı: 27

Pınar Deniz Boyu: 1,70

Pınar Deniz Kilosu: 56

 

Pınar Deniz Dizileri

Sil Baştan

Beyaz Yalan

Günebakan

Vatanım Sensin

Son Güncelleme: 01.02.2017 18:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş