24 Kasım 2016 Perşembe 16:22
Vatanım Sensin yeni bölüm saat kaçta başlıyor
 Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin’de heyecan devam ediyor. Her Perşembe akşamı yayınlanan dizinin yeni bölüm saat kaçta sorusunun cevabı sizlerle..

 

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve yeni sezona damga vuran diziler arasında yer alan Vatanım Sensin ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi her Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında oluyor ve bu hafta da 24 Kasım Perşembe Kanal D ekranlarında olacak.

Vatanım Sensin dizisi saat kaçta?

Vatanım Sensin dizisi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de saat kaçta başladığı sorusu oldu. Vatanım Sensin dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de yayın hayatına devam ediyor.

Vatanım Sensin son bölüm özeti:

Azize Cevdet’in kendisini aldattığını zanneder ve bir kez daha dünyası başına yıkılır. Cevdet aslında silahların peşinde olduğunu görevinden dolayı açıklayamaz ve zaman kaybetmeden de Eftelya’nın evinde bulduğu haritanın peşine düşer.

Cevdet görevi için şehri terk eder. Azize ise konakta kaldıkları sürece Hilal’in başına iş açacağını ve Yıldız’ın da Leon’a meyledeceğini anlar ve bu gelişmelerin ardından da konakta kalmak istemez.

Tevfik ise Cevdet’ten kurtulacağı için hem de Azize’yi geri kazanacağı için keyfi yerindedir. Eftelya ise Cevdet’e tuzak kurulduğunu anlamıştır!

Son Güncelleme: 24.11.2016 16:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş