01 Şubat 2017 Çarşamba 12:20
Vatanım Sensin Vatan Sevdalısı Hilal (Miray Daner)Hayatı ve Biyografisi
 Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi ve Vatanım Sensin oyuncularından birisi de Hilal karakterini canlandıran Miray Daner oldu. İzleyici tarafından güzelliği ve sergilediği performans ile Alkışı hak eden Miray Daner kimdir kendisini yakından takip eden hayranlarının Merak ettiği Miray Daner hakkında hayatı biyografisi eğitim durumu gibi birçok bilgi sayfamızda bulmanız mümkün olacaktır.

Vatanım Sensin dizisi Halit Ergenç Bergüzar Korel başrollerinde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen dizide güçlü oyuncu kadrosu dikkatleri üzerine çekiyor. Vatanım Sensin dizisinde Halit Ergenç'in çocuklarından birini canlandıran Hilal karakteri ile karşımıza çıkan Miray Daner isimli oyuncu güzelliği ve sergilediği performansı ile beğeni kazanmaktadır. İzleyicilerin merak ettiği Vatanım Sensin Hilal kimdir Kaç yaşındadır boyu kilosu gibi bilgiler sayfamızda yer almaktadır.
Miray Daner kimdir

1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu henüz 17 Yaşındadır. Lise eğitimine halen devam etmekte olan güzel oyuncak yaşının küçük olmasına rağmen daha önce birçok dizi ve filmde rol almıştır. Sergilediği performans ile yaşından büyük işler yapmaktadır. Küçük yaşlarda dizide oynamaya başlayan ve 2009 yılında Bez Bebek dizisinde ilk olarak kamera karşısına geçen Miray Daner ardından Papatyam isimli dizide Gonca karakterini canlandırmıştır. Medcezir dizisinde Beren karakteri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu Kanal D ekranlarında Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakterini canlandırmaktadır .

Miray Daner Yaşı: 17

Miray Daner Boyu: 1,69

Miray Daner Kilosu: 54

Miray Daner Yer Aldığı Diziler

Bez Bebek

Papatyam

Medzezir

Vatanım Sensin

Son Güncelleme: 01.02.2017 12:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş