02 Şubat 2017 Perşembe 19:36
Vatanım Sensin son bölüm Mustafa Kemal’den Yüzbaşı Cevdet’e Mektup!
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisi ile ilgili son gelişmeler sitemiz ayrıcalığı sizlerle olmaya devam ediyor. Dizinin u haftaki bölümünde Mustafa Kemal Paşa’dan Cevdet Binbaşı’ya mektup geliyor. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı ve Kurtuluş dönemindeki milli mücadeleyi ele alan Vatanım Sensin dizisinde yine etkileyici sahneler yaşanıyor.

2 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümde Milli Mücadele’nin öncü ismi olan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin unutulmaz lideri Mustafa Kemal Atatürk’ten Cevdet Yüzbaşı’ya mektup geliyor. Gelen bu mektup herkesi duygulandırdı.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Vatanım Sensin dizisi bu hafta 14.bölüm ile ekranlarda oluyor. Cevdet kendisine gelen mektubu okur. Mustafa Kemal’den gelen bu mektubun ardından Cevdet kararını verir ve Mustafa Kemal’den olmayı tercih eder.

Bu müjdeli haberi Azize ile paylaşan Cevdet artık kararını vermiştir. Eşref Paşa ile yaptıkları planın ardından Nazilli eğer tamamen Türklere geçerse Cevdet’in Yunanların içindeki görevi tamamen bitmiş olacaktır.

Mustafa  Kemal’den gelen mektup ise olayların seyrini değiştirir ve Cevdet kararını verir. Ailesini karşısına alan Cevdet onlarla son konuşmasını gerçekleştirir. Zorlu görevin kendisi için pay biçildiğini ve görevin başladığını ifade eder.

Son Güncelleme: 02.02.2017 19:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş